РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити

Найцікавіше

Вітчизняні аграрії все більше цікавляться новітніми технологіями обробітку грунту

Директор «Маскіо-Гаспардо Україна» Дмитро Давиденко поділився своїми думками відносно того, як їхня компанія збирається за допомогою новітніх технологій допомогти вітчизняним аграріям вийти на якісно новий рівень.

Мультинаціональна група «Maschio Gaspardo» — одна з визнаних лідерів із виробництва сільськогосподарської техніки та обладнання. На ринку компанія представлена ​​брендами Maschio та Gaspardo, під якими випускається широка лінійка техніки для обробки ґрунту, посіву тощо. У світі група об’єднує сім виробничих центрів і 12 комерційних філій, випускаючи щорічно понад 70 000 машин. Географія продажів охоплює вже понад 100 країн.

Так, директор «Maschio Gaspardo» Дмитро Давиденко розповів, що наразі в Україні існує певний спад на попит агротехніки. Однак навіть у такій ситуації умови для покращення ситуації існують. Насамперед – це новітні технології, за допомогою яких обробка та посів культур стають набагато якіснішими та зручнішими.

«Зараз ми презентували висівну секцію для швидкісного посіву «Chrono». Вона розрахована на всі типи господарств, які зацікавлені у впровадженні високотехнологічного швидкісного посіву просапних культур.

В Україні ми продаємо сівалки шириною від 4 м до 17 м, і «Chrono» може бути встановлена на всі моделі — залежно від ширини сівалки варіюється лише кількість секцій.

Вже навесні 2019 року компанія планує привезти до України перші сівалки, укомплектовані «Chrono». Кілька з них, у рамках наших партнерських програм, підуть у повноцінний виробничий цикл і будуть використовуватися господарствами для весняної сівби. Ще декілька сівалок поїдуть у демотур всіма регіонами. Таким чином ознайомча програма буде ілюструватися реальними результатами, досягнутими у господарствах, куди сівалки потраплять для тестування».

Крім того, Дмитро Давиденко впевнений, що інновації агротехніки припадуть до душі українським фермерам, які завжди націлені на збільшені обсягів вирощування посівних. А новітні технологічні засоби мають їм у цьому допомогти: «Навіть п’ять років тому ринок був зовсім іншим. Але злам відбувся, за моїми відчуттями, приблизно три роки тому. Ми побачили попит на компактну транспортну ширину, на центральний бункер для насіння і добрив, від техніки почали вимагати мобільності, високої віддачі, максимальної автономності, є попит на посекційне і пофорсуночне відключення в обприскувачів, автоматичне відключення рядів у сівалок. Кон’юнктура ринку змінилася у сприйнятті самих споживачів техніки, які висувають принципово інші вимоги, інші очікування. Наша справа — відповісти на цей запит, і нам є чим».

Утім, на наступний рік директор компанії «Maschio Gaspardo» дає обережні прогнози щодо реалізації сільськогосподарської техніки. Усьому причина – майбутні вибори та невизначеність земельного питання: «За нашими розрахунками, у 2019-му продажі нової сільськогосподарської техніки залишаться в межах результатів поточного року. Це менше, ніж ринок може придбати потенційно. Але є два фактори, які змушують фермерів діяти обережно і обмежувати витрати. По-перше, це фактор майбутніх виборів і нерозуміння загального політичного курсу країни, можливих змін у фінансовій політиці тощо. І, по-друге, невизначеність у земельному питанні, яка змушує підприємства акумулювати кошти для можливого викупу земельних ділянок».

Повідомляє LANDLORD

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Мотопомпа Honda WT40X

Технічний стан
Ціна: 33300 грн.
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 14900$
Купити
Перейти ВВЕРХ