Найцікавіше

Нові трактори Valtra викликали зацікавленість у українських аграріїв

Дебют тракторів Valtra на українському ринку був вдалим – українські аграрії виявили зацікавленість у придбанні новинки. Про це на «ІнтерАГРО 2018» повідомив Ілля Смаглецький, генеральний директор компанії «Агроспейс».

Презентації нового трактора Т-серії почалися лише на початку цього року. За цей час дистрибуторами було проведено близько 30 демо-показів Valtra. «На всіх демо-показах, новий трактор зарекомендував себе, як дуже зручний у керуванні, аграрії відмітили і тягові показники, і економне споживання палива. Також фермерам сподобалась трансмісія Powershift, яка «керується як безступенева» та роздільні ємність гідравлічного мастила – окремо для трансмісії, окремо – для гідравліки. Це унеможливлює потрапляння бруду у трансмісію і робить трактор більш надійним у експлуатації», — додав Ілля Смаглецький.

За його словами, компанія «Агроспейс» вже продала дві таких «робочі конячки» — один у максимальній комплектації Valtra Т234 Versu з новим революційним підлокітником управління Valtra SmartTouch і другий — Valtra Т194 Active. Хоча, як підкреслив пан Смаглецький, Valtra Active дуже важко назвати «базовим» у комплектації – адже і ця модель обладнана всім необхідним для щоденного використання: має повний комплект баластування, широкі шині, комфортне і зручне місце оператора та пасажира, чудову оглядовість (омивач та очисники скла з діапазоном бороти 180 градусів), кондиціонер, три пари гідро виходів, гідравлічний насос на 115 л./хв. та багато іншого.

При цьому, Ілля Смаглецький не вважає, що новий трактор буде якось «конфліктувати» з ще одним брендом тракторів у лінійці компанії – Fendt.

«Для себе ми вирішили, що трактори малої потужності і трактори 200+ к.с. це буде Valtra, а більш потужні машини, які доходять до 600-650 к.с. – це буде Fendt»,- сказав він.

Крім того, генеральний директор «Агроспейс» відзначив появу в модельному ряді Valtra «малюка» на 100 к.с., що розширює аудиторію нового трактора – нова модель буде цікавою найдрібнішим господарствам у 100 і менше гектар. Не дивлячись на малу потужність стосильний трактор має всі ознаки «старших братів», навіть, окремі ванни для трансмісії і гідравлічного приводу для причіпної техніки.

Повідомляє Landlord

Перейти ВВЕРХ