Найцікавіше

Компанія ViOil нарощує обсяги виробництва соняшникової олії

Один з провідних українських  виробників соняшникової олії — компанія ViOil  у ході агровиставки в Шанхаї підписала договір про співпрацю з крупною китайською корпорацією COFCO International. Таку інфрмацію було оприлюднено  на офіційному сайті компанії.

«Даний договір являється  важливим кроком для промислової групи ViOil. Це відкриває перед нашою компанією нові можливості для експорту й посилює позиції ViOil не тільки на китайському, але й на світовому ринку», – говорить начальник відділу збуту готової продукції промислової групи ViОil Б.Коровій.

Корпорація COFCO International є однією з найбільших у світі. Китайська корпорація представлена у більш ніж 140 країнах світу та має розгалужену торговельну та логістичну мережу.

Компанія  у цьому сезоні збирається переробити близько 100 тисяч тонн соняшникового насіння і стати найбільшим в країні виробником високоолеінового масла, обійшовши в цьому напрямку компанію Кернел.

Наразі найбільшим експортером соняшникової і ріпакової олії залишається Індія і Китайська Народна Республіка. Для трейдерів цих країн українська продукція являється найбільш оптимальною в плані якості і ціни.

Перейти ВВЕРХ