РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Ціна: 124000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 108500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити

Найцікавіше

Компанія Steyr презентувала нову модель трактора

Нова модель тракторів Steyr Profi CVT з 6-циліндровим двигуном потужністю 145 к. с. з’явилась у продажу.

За словами виробника, нова модель поєднує оптимальне співвідношення потужності до маси та виняткову маневреність. Модель обладнана безступінчастою коробкою передач S-Control CVT з подвійним зчепленням та системою автоматичного керування S-Tronic. Максимальну потужність забезпечують можливість установлення під замовлення передніх навіски, ВВП та фронтального навантажувача.

Двигун, що встановлюється на цьому тракторі, виробники називають найкомпактнішим 6-циліндровим двигуном на ринку. Даний двигун Steyr Ecotech обладнаний турбонагнітачем, інтеркулером, системою каталітичного відновлення, що знижує шкідливі викиди в атмосферу, та системою управління потужністю Power Plus, а потужність його збільшена до 145 к. с. Трактор має колісну базу 264 см і забезпечує відмінну маневреність, що особливо важливо під час роботи з фронтальним навантажувачем, який може встановлюватися на замовлення. Модель добре підходить для садівництва та озеленення.

Трактор обладнаний безступінчастою коробкою передач S-Control CVT, а інтелектуальна взаємодія з гідравлічними та механічними елементами забезпечує максимальну економію витрат без зниження потужності. Надійна коробка передач з подвійним зчепленням забезпечує винятково потужну трансмісію без зупинок тяги та виняткове прискорення. Система S-Tronic контролює передаточне число та швидкість обертів двигуна відповідно до потреби в потужності і автоматично знижує споживання пального до рівня, оптимального для потужності на відповідний момент. Розробники моделі забезпечили безпечну роботу трактора, зокрема, під час зупинок на схилах.

Трактор однаково потужний незалежно від того, де навішується обладнання — спереду чи ззаду, завдяки три точковій передній навісці, чотирьом електронним вузлам контролю передньої навіски і трьом центральним вузлам управління. На замовлення конфігурація трактора може включати передні навіску, ВВП і фронтальний навантажувач. Система управління легко забезпечує необхідну маневреність під час роботи з фронтальним навантажувачем. Передня підвіска розрахована на велике навантаження і забезпечує виняткові комфортність керування та безпеку під час руху як по дорозі, так і по полю.

Кабіна має двері з обох боків, кондиціонер, електрично регульований підлокітник, дуже низький рівень шуму (69 дБ), винятковий круговий огляд з козирком від сонця, і забезпечує легку роботу навіть за умов довгого робочого дня. Точність руху та високий рівень автоматизації забезпечують сенсорний монітор S-Tech, система автоматичного управління S-Guide , система автоматичного розвороту S-Turn та системи керування причіпною технікою Isobus.

 

 

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Технічний стан
Ціна: 124000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити
Перейти ВВЕРХ