Найцікавіше

Компанія MV Cargo завершує будівництво зернового терміналу

Компанія MV Cargo, котра на Одещині в порту “Південний” будує зерновий термінал , отримала фінальний транш від Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Гроші мають піти на завершальний етап будівництва. Зерновий термінал потужністю 5 мільйонів тонн складатиметься з 14 силосів місткістю по 15 тис. тонн і складу підлогового зберігання зерна на 80 тисяч тонн. Про це повідомила прес-служба MV Cargo.

Новий термінал зможе забезпечувати понад 10% експорту українських зернових та принести державі 600 млн гривень на рік. Організація обіцяє, що на терміналі зможуть отримати роботу 500 людей. Станом на другу половину листопада проект реалізовано на 85%.

“Зовсім скоро кожен український фермер зможе продавати своє зерно на світові ринки напряму без посередників”, – заявили у компанії.

У 2016-2017 роках IFC і ЄБРР надали MV Cargo на будівництво зернового термінала два кредити по  37 мільйонів доларів. Оціночна вартість реалізації всього проекту –  150,2 мільйонів доларів. Зерновий термінал MV Cargo – спільний проект української компанії MV Cargo та американської корпорації Cargill.

Нещодавно MV Cargo запустило перший  комплекс спільного з Cargill зернового терміналу в морському торговому порту «Південний» (Одеська область).

Повідомляє Landlord
Перейти ВВЕРХ