Найцікавіше

Компанія Belchim Crop Protection заходить на український ринок ЗЗР

Ми живемо серед сталих стереотипів: у повсякденному житті, у бізнесі. Це цілком стосується й галузі захисту рослин та агрохімічного бізнесу. Найпоширенішим із них є такий: лише великі гравці агрохімічного ринку, інтернаціональні корпорації, здатні виводити на ринок нові молекули, створювати інноваційні продукти та бути надприбутковими.

Втім, реалії життя свідчать, що це не зовсім так, адже й порівняно невеликі сімейні національні виробники також вносять суттєвий вклад у розвиток галузі. Яскравим прикладом цього є бельгійська за походженням, а на сьогодні — міжнародна компанія, Belchim Crop Protection («БелХім Кроп Протекшн»).

Компанія Belchim була заснована Дірком Путтеманом, у Бельгії 1987 року як підприємство зі зберігання та дистрибуції продуктів агрохімії. Завдяки його ентузіазму, наполегливості та особистій харизмі, з невеликого підприємства у Лондерзелі компанія «перетворилася на значиме ім’я в галузі захисту рослин. Тепер компанія добре знана в Європі, Сполучених Штатах, Канаді, Африці та Азії». Основною сферою діяльності є розробка та продаж засобів захисту рослин. Сьогодні Belchim Crop Protection — важливий гравець на європейському ринку захисту рослин, який активно зростає вже 31 рік поспіль.

Із 1995 року розпочався період активного розвитку компанії, який не припиняється й сьогодні. Так, Belchim налагодила добрі стосунки з японською компанією ISK та, використовуючи їхню дослідницьку базу, розробила власні інноваційні продукти. Також увійшла у стратегічний альянс із сільськогосподарським бізнес-підрозділом корпорації Mitsui Chemicals та ще більше розширила портфель передових продуктів. На сьогодні 60% продуктів компанії є інноваційними.

Крім того, компанія Belchim успішно придбала французьку компанію Jade SARL, хорватського національного дистриб’ютора Orchem та німецький Proagro, а також взяла на озброєння німецьку лінію із захисту рослин від Helm Ag, що ще більше посилило її ринкові позиції на європейському ринку.

А 2017 року компанія оголосила, що Engage Agro USA LLC офіційно стала Belchim Crop Protection USA LLC. Викуп акцій Engage Agro USA надав готову платформу для розширення доступу інноваційного агрохімічного та біоорієнтованого асортименту компанії Belchim до ринків США та Канади.

Тож сьогодні, за допомогою правильного добору безпечних продуктів, які враховують не тільки сучасні, а й майбутні регуляторні вимоги щодо екологічного застосування засобів захисту рослин, Belchim Crop Protection пропонує дієві рішення для стійкого управління вирощуванням сільськогосподарських культур.

Інновації — невід’ємна складова «ДНК» Belchim Crop Protection, але успіх її рішень базується на поєднанні переваг продуктів, цілеспрямованого розвитку компанії та врахування побажань клієнтів.

Сьогодні компанія — це гармонійне поєднання науки та бізнесу з величезним науково-дослідницьким потенціалом, який є основним джерелом зростання бізнесу та подальшого розвитку власного портфелю продуктів. Так, 2006 року була створена випробувально-дослідницька станція Belchim Crop Protection, яка розташована у Лондерзелі, за 10 хвилин їзди від головного офісу компанії.

Саме там, на 10 гектарах землі вирощують цілу низку як однорічних, так і багаторічних культур, а також розробляють, тестують, порівнюють продукти. Потім їх інтегрують у комплексні програми виробництва культур для вирішення безлічі проблем зі шкідниками, хворобами та бур’янами.

На базі цієї станції створюється європейський центр знань Belchim Crop Protection для постійного навчання співробітників, консультантів та клієнтів компанії.

А зовсім нещодавно компанія відкрила нову науково-дослідницьку станцію у Фронтоні, неподалік французької Тулузи. Тут науковці компанії досліджують та випробовують продукти для овочівництва, виноградарства, садівництва та широкої гами польових культур (соняшник, кукурудза тощо).

Поряд з інноваційним портфелем продуктів, невід’ємними активами компанії Belchim Crop Protection є її авторитет та репутація. Протягом усієї своєї історії компанія демонструє і підтверджує, що є надійним і компетентним партнером. На разі продукти компанії знані по всьому світі, а річний обіг становить понад 500 млн євро. Саме ці складові допомагають приймати правильні стратегічні рішення відповідно до вимог ринку.

З року в рік продуктовий асортимент Belchim Crop Protection зростає. Сьогодні компанія Belchim Crop Protection представляє понад 40 продуктів у світі, в тому числі і в Україні. Тут компанія пропонує лінійку інноваційних фунгіцидів та гербіцидів, зокрема такі продукти, як Емендо М, Проман, Лентагран, Логано та ін. Крім того, Belchim Crop Protection інвестує в біопродукти для стійкого розвитку сільського господарства і надає пропозиції, адаптовані до еволюції ринку. Так, зовсім недавно компанія вивела на ринок біологічний гербіцид Katoun Gold, створений на основі активної речовини, виділеної з артишоку. На сьогодні цей продукт визнано екологічно чистим рішенням для боротьби з бур’янами не лише у посівах сільськогосподарських культур, а навіть й у громадських місцях.

Belchim Crop Protection представлена в 20 європейських країнах та працює в тісній співпраці з дистрибуторськими національними і міжнародними компаніями. Belchim Crop Protection забезпечує високий рівень підтримки та оптимізовані технологічні поради для представників галузі захисту рослин і кінцевих споживачів. На сьогодні, коли на ринку ЄС активізувалась міжнародна конкуренція, компанія продовжила активну експансію й на інші ринки та почала шукати нових стратегічних партнерів. Так, на українському ринку Belchim розпочала співпрацю з найбільшим національним дистриб’ютором — МПП «Фірма “Ерідон”».

На початку цього року неочікувано, у віці 60 років, пішов з життя засновник та багаторічний керівник компанії, Дірк Путтеман. Це важка втрата, втім, справа всього життя Дірка Путтемана, компанія Belchim Crop Protection, міцно «стоїть на ногах» і під керівництвом нового генерального директора, Йохана Де Сегера (Johan De Saegher) залишається вірною курсу свого засновника щодо стабільно зростаючого розвитку компанії та створення нових ефективних рішень у захисті рослин задля благополуччя всього людства.

На всіх ринках, де представлена компанія, в т.ч. і в Україні, компанія працює лише з  інноваційними продуктами та поширює їх через національних і локальних дистриб’юторів. Тож у подальших планах — створення дієвої ефективної дистриб’юторської мережі по всій Україні.

«БелХім Кроп Протекшн» тільки-но розпочинає активну роботу на українському ринку, але хочу вас запевнити, ми прийшли в Україну із серйозними намірами й надовго.

 

Перейти ВВЕРХ