Найцікавіше

Прес-конференція «Organic in Ukraine : досягнення 2018 року”

Сьогодні відбулася прес-конференція «Organic in Ukraine  – досягнення 2018 року”. Ключовою  темою заходу була участь вітчизняних виробників у найбільшій міжнародній виставці органічної продукції  “Біофах 2019” та презентація першого офіційного відеоролику про український органічний сектор «Organic in Ukraine».

Наразі з кожним роком збільшується кількість вітчизняних компаній, які виробляють українську продукцію та беруть участь у найбільшій міжнародній виставці органічних продуктів харчування “Біофах” у місті Нюрнберг, Німеччина.

В 2017 році на національному павільйоні України було представлено 15 таких компаній, у 2018 році -20, а в 2019 році буде вже 29. Також дуже помітно збільшується площа національного павільйону України на цій масштабній виставці.  В 2014 році вона становила  -70 м2, а в 2019 році – 130 м2.

На міжнародній виставці “Біофах 2019” український органічний сектор вперше буде представлено офіційним відеоматеріалом “Organic  in Ukraine” , який було створено ТОВ “ПЛАН С” за запитом представників бізнесу  українського органічного сектору та ініційовано Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Органічні продукти українського виробництва стають більш затребуваними на іноземних ринках. За інформацією офісу підтримки реформ при Мінагрополітики станом на 31.12.2017 року загальний об’єм експорту органічної продукції становив 260 тис тонн.

Особливим попитом наші органічні товари користуються  в  Нідерландах, Німеччині, Великій Британії, Італії, Австрії, Польщі, Швейцарії, Бельгії, Чехії, Болгарії, Угорщини, США, Канади, Австрії, та деяких країнах Азії.

 

 

Перейти ВВЕРХ