РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8310R

Ціна: 111700$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Ціна: 5000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Фреза Grimme GF75-4

Ціна: 9900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити

Найцікавіше

Органічне вирощування яблук

В умовах сучасності, екологічно чисті плоди являються великою рідкістю і досить популярні серед споживачів як в Україні, так і в світі в цілому. Вирощування органічної продукції є новим, конкурентоспроможним, перспективним способом садівництва. На сьогоднішній день в Україні можна отримати якісний урожай плодових культур без використання пестицидів.

В Україні використання хімічних засобів захисту досягає 10–15 разів за сезон, в країнах Європи – 25–30 разів; органічне садівництво дає змогу виробляти безпечні продукти харчування і забезпечить населення обґрунтованою нормою споживання екологічно чистих плодыв. Сучасне садівництво вимагає використання інтенсивних технологій, основним елементом яких є сорт, що включає в себе комплекс господарсько цінних ознак, зокрема: стійкість до грибних хвороб, екстремальних факторів навколишнього середовища, високу врожайність, якість плодів і технологічність.

Для збереження високої якості плодів органічного садівництва важливий правильно підібраний сорт. Площа насаджень яблуні в Україні займає близько 85,7% від усіх плодових культур, і органічне вирощування яблук є найбільш запитаним не тільки в Україні, але і в світі. Для промислового вирощування органічної продукції особливий інтерес представляють сорти яблук, стійкі проти грибних хвороб. Коротку характеристику деяких з них представляємо в описах.

Даринка. Сорт селекції Дослідної станції помології ім. Л.П. Симиренка ІС НААН, створено шляхом схрещування сорту Симиренківець сумішшю пилку Лорд Ламбурне та Вагнера призове. Належить до групи сортів зимового строку достигання. Сорт високостійкий до парші та борошнистої роси, зимостійкий, придатний для інтенсивних технологій і органічного садівництва. Дерево помірної сили росту, з розлогою кроною. Плоди більші за середній розмір та великі, масою 190–210 грам, кулясто-плескаті, з легка ребристі,жовто-зелені, із світлим оранжевим рум’янцем на незначній поверхні плоду. М’якуш зеленуватий, щільний, соковитий, високих смакових якостей, кисло-солодкого смаку. Знімна стиглість плодів настає в кінці вересня. У холодильниках плоди зберігаються до квітня-травня.

Вільямс Прайд. Літній сорт американської селекції, створено шляхом схрещування за участю сортів Уелсі,  Стар, Мелба, Ред Ром, Джонатан, Джуліред, Моліс Делішес. Сорт імунний до парші, стійкий до борошнистої роси, зимостійкий, придатний для інтенсивних технологій та органічного садівництва. Дерево середньоросле з широкоовальною кроною середньої загущеності. Кращі запилювачі: Папіровка, Джулія, Мелба. Плоди середніх розмірів, масою 120–160 грам, округло-конічні, жовтувато-білі з інтенсивним темно-червоним штрихувато-розмитим рум’янцем майже на всій поверхні. М’якуш жовтувато-кремовий, щільний, дуже соковитий, кисло-солодкого смаку, дещо терпкуватий. Знімальна стиглість плодів настає на початку серпня. У холодильниках плоди зберігаються до 2 місяців.

Ревена. Зимовий сорт німецької селекції, створено шляхом схрещування за участю сортів Кокс Оранж Пепін, Олденбург та імунний клон від Malus floribunda. Сорт імунний до парші, високостійкий проти збудників борошнистої роси, бактеріального опіку, зимостійкий, придатний для інтенсивних технологій та органічного садівництва.  Дерево середньоросле з компактною овальною, не загущеною кроною. Кращі запилювачі: Едера, Флоріна, Ремо. Плоди середнього та більшого за середній розміру, масою 145–180 г, одномірні, округло-конічні, подовжені, світло-зелені з рожевувато-червоним розмитим рум’янцем на більшій частині поверхні. М’якуш кремовий, щільний, соковитий, кисло-солодкого смаку. Сорт є чудовою сировиною для виробництва концентрованих соків. Знімна стиглість плодів настає наприкінці вересня. У холодильниках плоди зберігаються до 6 місяців.

Топаз. Пізньозимовий сорт чеської селекції, створено шляхом схрещування сортів Рубін і Ванда. Сорт імунний до парші, високостійкий до плодової гнилі, сприйнятливість до борошнистої роси середня, зимостійкий, придатний і для інтенсивних технологій, і для органічного садівництва. Дерево середньоросле з округлою формою середньої загущеності. Кращі запилювачі: Ревена, Флоріна, Чемпіон. Плоди середнього та більшого за середній розміру, масою 135–165 грам, округлі, зеленувато-жовті з червоним плямисто-розмитим рум’янцем на фоні якого добре помітні темно-червоні штрихи. М’якуш кремовий, щільний, дуже соковитий, кисло-солодкого смаку. Сорт універсального призначення. Знімна стиглість плодів настає наприкінці вересня. У холодильниках плоди зберігаються до 7 місяців.

Флоріна.  Пізньозимовий сорт французьких селекціонерів, одержаний за допомогою схрещувань з використанням сортів Ром Бьюті, Голден Делішес, Старкінг, Джонатан, Malus floribunda 821. Сорт імунний до парші, стійкість проти борошнистої роси середня, придатний для органічного садівництва. Дерево середньоросле з широкоокруглою досить загущеною формою. Кращі запилювачі: Priam, Liberty, Gloster. Плоди середніх розмірів, масою 110–140 грам, одномірні, зрізано-циліндричної форми з широкими згладженими ребрами, світло-жовті з яскраво-червоним розмитим рум’янцем майже по всій поверхні і численними білими підшкірковими цяточками середнього розміру. М’якуш світло-жовтий, середньої щільності, соковитий, ароматний, пріснувато-солодкого смаку. Плоди відзначаються високою транспортабельністю. Стиглість плодів настає наприкінці вересня – на початку жовтня. У холодильниках плоди зберігаються до липня.

 

 

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 170000$
Купити

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити

Трактор John Deere 8310R

Технічний стан
Ціна: 111700$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Мотопомпа Honda WT40X

Технічний стан
Ціна: 33300 грн.
Купити

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Технічний стан
Ціна: 124000$
Купити
Перейти ВВЕРХ