Найцікавіше

Мобільні додатки, що визначають хвороби рослин

Додаток Agrobase містить величезну базу бур’янів, шкідників та каталізаторів захворювання. Plantix, проаналізувавши фото рослини, пропонує спосіб лікування, Yara CheckIT – виявляє дефіцит поживних речовин, Pestoz. Pestoz визначить хворобу рослини протягом кількох секунд, Crop Diagnosis знає, як боротися зі шкідниками.

1.Agrobase. Створений спеціально для аграріїв додаток, який постійно оновлюється, доповнюючи перелік бур’янів, шкідників та каталізаторів захворювання. В базі додатку є інформація про всі пестициди, інсектициди, гербіциди, що зареєстровані в обраній країні. Додаток можна застосовувати для с/г культур, овочів, фруктів, горіхів, садових рослин. Користувачі можуть відправляти повідомлення про збої в роботі, або помилки у статтях. Agrobase підтримує більш ніж 80 мов. Єдиний мінус – у програмі немає джерел або посилань на більш розширену інформацію про хвороби, шкідники та комахи.

 2.Plantix. Розробник – німецька компанія PEAT. Програма діагностує врожай фруктів, овочів та польових рослин по фото та пропонує спосіб лікування. Також Plantix – це майданчик, де спеціалісти з усього світу мають можливість написати поради для конкретного регіону. Plantix співпрацює з міжнародними науково–дослідними інститутами та міжурядовими організаціями, такими як ІКРІСАТ, CIMMYT і CABI. Додаток Plant Doctor Android від Plantix можна завантажити через Google Play. Він безкоштовний.

3. Yara CheckIT. Програма використовується, щоб виявити дефіцит поживних речовин у рослин та дає поради, які добрива внести, щоб виправити ситуацію. У користувачів є можливість переглядати якісні фото хворих рослин та розподіляти їх по групах: за симптомами, розміщенням симптому на рослині чи причині симптому. Додаток розроблений для роботи у сільській місцевості, де поганий телефонний зв’язок – може працювати в полі, безкоштовний.

4. Pestoz. Визначає захворювання рослини протягом кількох секунд по фотографії хворої частини культури, які необхідно завантажити в додаток. Надає поради щодо лікування.

5. Crop Diagnosis. Дає поради щодо боротьби зі шкідниками, діагностує врожай, вибирає необхідні хімікати, надсилає індивідуальні інструкції. Користувач має можливість вводити дані про середовище та характеристики культури через анкету. Після аналізу анкети додаток ставить діагноз.

Повідомляє Landlord
Перейти ВВЕРХ