Найцікавіше

Скорочення випуску сухого молока дозволяє виробникам піднімати ціни

 

Сушильний сезон в Україні майже закінчився. Працюючимим залишились декілька заводів, котрі використовують сировину від  населення, яка15 з літа не дуже подорожчало.

Рентабельність такого виробництва дуже низька, і не стільки через невисоку вартість самого сухого молока, скільки із-за проблем з реалізацією суміжного вершкового масла.в підсумку пропозиція сухого молока в країні швидко падає, що дозволяє продавцям поступово збільшувати ціни на товар, незважаючи на негативні тенденції світового ринку.

При цьому частіше  за все сухе знежирене молоко реалізується на внутрішньому ринку. Такі продажі зараз більш цікаві, ніж експорт. В Україні сухе знежирене молоко  зараз пропонується по 60-67 тис.грн/т.

Ринок сухого цільного молока в Україні більш стабільний. Нечисленні покупці продовжують платити за таке молоко 90-95 тис.грн/т. Діапазон експортних цін дуже широкий, зазначають фахівці.

“З врахуванням обмеженої пропозиції сухого молока, ціни на нього в Україні в найближчий час не знизяться. Але і на суттєве подорожання також розраховувати не варто. Зараз за 70 тис.грн/т. можна придбати будь-які обєми високоякісного білоруського сухого знежиреного молока. Тому така ціна і буде максимумом і для продавців вітчизняного товару в ближній перспективі”-зазначають експерти.

Виробництво сухого молока суттєво знизилося і буде продовжувати знижуватися і далі.

 

 

Перейти ВВЕРХ