РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Ціна: 8300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 14900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Ціна: 124000$
Купити

Найцікавіше

Новий бурякозбиральний комбайн від GRIMME

У 2019 фірма GRIMME вперше представила шестирядний самохідний бурякозбиральний комбайн REXOR 620 з 20-тонним бункером. Чотири роки по тому з’явився тривісний варіант з 30-тонним бункером – REXOR 630.

На 2019 рік обидва типових ряду оснащені великими новинками і вдосконаленнями. Основними акцентами нового покоління є дбайливе поводження з продуктом і підвищення продуктивності, комфорт для водія, а також дигитализация. Крім того, двовісний REXOR 6200 Platinum і тривісний REXOR 6300 Platinum особливо відрізняються зовні своїм сучасним дизайном.

Дбайливе поводження з продуктом і підвищена продуктивність. Три просівні зірки великого розміру оснащені новими зубами, які забезпечують щадне очищення і швидке транспортування. Водій може швидко адаптувати направляючу гребінку на просівній зірці до умов копки. Система регулювання числа обертів просівних зірок і кільцевого елеватора системи Speedtronic полегшує роботу механізаторові.

Кільцевий елеватор шириною 90 см оснащений великогабаритними транспортними кишенями, які забезпечують збільшення пропускної здатності до 25%. Завдяки великій місткості, кільцевий елеватор працює значно повільніше, що підвищує дбайливе ставлення до продукту і скорочує знос.

Амортизатор падіння забезпечує дбайливу передачу врожаю від кільцевого елеватора в бункер. Управління амортизатором падіння відбувається автоматично, що також звільняє механізатора від трудомістких регулювань. У бункері передача від поздовжнього до поперечного скребкового транспортеру була оптимізована для того, щоб запобігти переломам буряка і верхівки.

Розвантажувальний транспортер шириною 1.8 м опускається в два рази. Вигин можна відкинути, та здійснити безпечну копку. Крім того, новою є автоматична світлова сигналізація проблискового маячка, яка сигналізує механізаторові перевантажувального автомобіля заздалегідь встановлений рівень заповнення бункера.

Комфорт водія. Значні удосконалення водійського місця були проведені практично на всіх рівнях. Завдяки покращеній звукоізоляції кабіна водія є найбільш безшумною на ринку. Сидіння водія було додатково обладнано високою спинкою і підголовником, значно поліпшеним комфортом пружин, підігрівом сидінь і системою кондиціонування повітря. Подовжена форма бункера в передній частині значно покращує видимість транспортера. Світлодіодна система освітлення робить ніч днем.

Концепція управління ErgoDrive полегшує інтуїтивне управління та забезпечує водієві швидкий прямий доступ до всіх функцій. Водієві надається можливість зручного збереження і запиту індивідуальних налаштувань. Сучасні світлодіодні завдяки функції Coming Home, без будь-якої небезпеки дають можливість водію вийти з машини. Пневматичні з’єднання в кабіні водія і в моторному відсіку полегшують очищення.

 

 

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити
Перейти ВВЕРХ