Найцікавіше

ТОП- 5 основних проблем вітчизняного АПК

Агроспільнота у Фейсбуці висловила свої думки щодо проблем галузі, озвучених в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Максимом Мартинюком.

Про підсумки панельної дискусії на Х Міжнародній конференції «Ведення агробізнесу в Україні» розповів на своїй сторінці у Facebook в.о. міністра аграрної політики та продовольства України М.Мартинюк.

Реакція агроспільноти не забарилася. Хтось порадів, а хтось вилив у коментарях свої проблеми. Так, голова громадської організації “Асоціація виробників амаранту та амарантової продукції” Олександр Дуда радіє підтримці проектів зберігання сировини. Представник компанії AGRO SENCO Сергій Севріков назвав розвиток і домінування сільгоспвиробництва зернових неефективним та безглуздим шляхом українського агросектору, а також зазначив, що менеджмент українських сільгосппідприємств не здатний забезпечити виробництво конкурентоспроможної продукції, ефективну логістику і продаж на світовому ринку.

Юрій Євенко побоюється, що у випадку відкриття ринку землі корми для КРС перестануть надходити, як плата за паї, тому худобу доведеться «пустити під ніж».

Науковий співробітник Інституту розведення і генетики тварин Тетяна Ільницька благає Максима Мартинюка приділить увагу племінному тваринництву та внести зміни до законодавства згідно діючих вимог ЄС.

Повідомляє Landlord
Перейти ВВЕРХ