buy depo provera shot xenical online canada buy xenical in malaysia order fosamax online kamagra visa debit where can i buy viagra in phnom penh
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Фреза Grimme GF75-4

Ціна: 9900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Ціна: 5000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити

Найцікавіше

Тренінги з управління фінансами сільгосппідприємств

Нинішньої зими в усіх регіонах України пройдуть навчальні тренінги з навичок управління фінансами сільгосппідприємств. Про це нещодавно під час семінару на тему «Управління фінансами сільськогосподарських підприємств», організованого Ukrainian Food Valley та МФК в Києві, його ведучий — співзасновник та фінансовий директор ТОВ «Сейм-Агро» Єгор Скляров.ю

Він разом з фермером, співзасновником та директором м’ясопереробного підприємства і експертом проекту «Аграрні розписки в Україні» проведе після нового року серію тренінгів, присвячених фінансам сільгосппідприємств. Він повідомив, що семінари будуть розраховані на господарства з земельним банком від 100 до 2000 га, які ведуть бізнес самостійно та прагнуть отримати базові знання щодо управління грошовими потоками.

Тренінги проходитимуть у невеликих (до 20 чол.) групах, та міститимуть практичні матеріали, готові до застосування на будь-якому господарстві. При цьому велика увага буде приділятися аграрним розпискам як спеціалізованому аграрному фінансовому інструменту, що швидко набирає популярності серед сільгоспвиробників. “Станом на 20 грудня 2018 року видано 798 аграрних розписок 54 кредиторами на суму 5 млрд грн”, —  говорить Єгор Скляров.

Таке швидке поширення аграрних розписок фінансовий директор агрофірми пояснив низкою переваг порівняно з іншими способами залучення фінансування: формування позитивної кредитної історії, зниження ризиків земельних конфліктів, можливість управління ціновими ризиками, швидкість оформлення, доступність та простота. Крім того, повна інформація про видані аграрні розписки та історію їх обігу можлива лише за згодою боржника або кредитора.

На сьогодні такі практики, як «Сейм-Агро», розробили кілька бізнес-моделей роботи з аграрними розписками:

• фінансова/товарна аграрна розписка + договір поставки (учасники — сільгоспвиробник та постачальник);

• фінансова аграрна розписка + кредитний договір (сільгоспвиробник і банк);

• товарна аграрна розписка + форвардний контракт (сільгоспвиробник і трейдер);

• товарна/фінансова аграрна розписка + договір (поставки, кредитний, тощо) (сільгоспвиробник і кооператив або кредитна спілка).

За словами Єгора Склярова, аграрні розписки виступають вигідною альтернативою кредитуванню в банках, які вимагають у заставу зазвичай сільгосптехніку, нерухоме майно (та й то лише будівлі, а не землю), особисту поруку власника бізнесу, наявну сільгосппродукцію на сертифікованому складі (складське свідоцтво з оціночною вартістю зерна).  При цьому фактична вартість застави переважно складає 200% суми позики.

 

 

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 170000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Технічний стан
Ціна: 124000$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити
Перейти ВВЕРХ