Найцікавіше

Dodo Pizza з РФ заходить в Україну

осійська мережа Dodo Pizza в кінці березня 2019 р. планує відкрити перший заклад в Україні — піцерію в місті Запоріжжя. Про це офіційно заявив Федір Овчинніков, засновник і співвласник Dodo Pizza.

«Це зважене рішення. Ми довго до цього йшли. Наші перші партнери протягом року переконували нас, що час настав — їх наполегливості можна позаздрити”, — сказав Овчинніков.

За його словами, в Запоріжжі вже зводиться двоповерхова будівля нового закладу. Точну локацію Овчинніков не озвучив, але сказав, що об’єкт розміститься на одній з центральних вулиць.

«У нас амбітні плани. Наступного року ми почнемо активний розвиток в Україні», – заявив він.

В даний час мережа Dodo Pizza включає 440 піцерій в 11 країнах світу. Головний офіс розташований у Москві.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, на початку листопада 2018 р. вже було зареєстровано ТОВ «Додо Піца Україна» (Київ). Власником підприємства зазначений Дмитро Базільський. Він же є керівником і співвласником (15,3% статутного капіталу) ТОВ «Агроцентрелеватормлинбуд», яке спеціалізується на будівництві елеваторних та зернопереробних комплексів.

До слова, про плани виходу мережі Dodo Pizza в Україну Овчинніков говорив ще рік тому. Тоді планувалося, що перший заклад відкриється у 2018-му.

Головним конкурентом Dodo Pizza вважає американську мережу Domino’s. Як і у них, сервіс доставки для Dodo є основою бізнесу: вона приносить більшу частину продажів.

Повідомляє AgroDay
Перейти ВВЕРХ