Найцікавіше

На «ProZorro.Продажі» через помилку скасували аукціон

Результати першого аукціону з продажу послуг користування зерновозами, який відбувся 27 грудня в системі електронних торгів «ProZorro.Продажі», скасовано. Як повідомляє iAgro, це сталося через помилку одного з учасників.

Всього на аукціон було виставлено 50 вагонів-зерновозів у 7 лотах: три по 10 вагонів, і чотири — по 5. Термін подачі під завантаження — з 14 по 18 січня, на будь-яку станцію.

Стартова ціна оренди одного зерновоза за добу була встановлена на рівні 1055 грн.

В аукціоні прийняло участь понад три десятки компаній, а переможцем визнано «Алмейда Груп». Її ставка «побила» всі висунуті пропозиції конкурентів — 8265 гривень за вагон. Проте виявилося, що це не більше ніж помилка співробітника компанії.

Максим Волченко, директор «Алмейда Груп» пояснює, що під час подачі заявок на участь в електронних аукціонах його співробітник виставив суму цінової пропозиції відразу по всіх семи лотах. Але про помилку стало відомо тільки по завершенню подачі пропозицій, відкоригувати її виявилось неможливим.

«Ціна нереально висока, та ми не могли зняти свою ставку і скасувати участь в аукціоні. Це не передбачено системою», — говорить Волченко. І додає, що пілотний проект Укрзалізниці виявився «необкатаним».

До слова, уже 3 січня УЗ готує проведення нових аукціонів з оренди зерновозів. Всього буде виставлено три лоти по 10 хоперів.

Загалом у найближчі місяці Укрзалізниця планує виставляти на аукціони до 5% парку вантажних вагонів.

Повідомляє AgroDay
Перейти ВВЕРХ