Найцікавіше

В Україні очікується покращення умов для розвитку бізнесу

Представники бізнесасоціацій українських та іноземних підприємств очікують зростання бізнесу в Україні у 2019 році на 10–15 %. До позитивних чинників відносять зменшення тиску контролюючих органів (завдяки урядовим законам), вихід компаній на нові ринки та нарощування експорту.

Члени Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації зазначають, що у 2019 році бізнес в Україні нарощуватиме темпи. Компанії позитивно оцінюють рівень діалогу, досягнутий між підприємцями і першими особами держави.

83,24 % підприємств – членів АТП відчувають, що цього року бізнес  в Україні буде рости, – заявив президент Американської торговельної палати Андрій Гундер.

Як вважає виконавчий директор ЄБА А.Дерев’янко –  понад 1000 підприємств, що входять до ЄБА, планують створення на Україні нових робочих місць і підвищення заробітної плати.

Оптимізм підприємців пов’язаний з появою нормативно-правової бази для захисту бізнесу, зокрема зі зменшенням тиску зі сторони контролюючих органів. Внаслідок чого  компанії зможуть виходити на нові ринки і нарощувати експортні поставки свої продукції.

Повідомляє Landlord
Перейти ВВЕРХ