where to buy hoodia s plus in malaysia purchase arimidex buy zanaflex uk canadian generic viagra online where to buy finasteride in the uk
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Ціна: 5000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Ціна: 20000$
Купити

Найцікавіше

Найбільші агрохолдинги світу

Для рейтингу були використані дані сайтів агрохолдингів, інформація в ЗМІ і дані проекту Land Matrix. Компанії ранжовані за величиною земельного банку. До слова, найбільший агрохолдинг України – UkrLandFarming Олега Бахматюка обробляє 570 тис. Га землі. Земельний банк другого найбільшого латифундиста – 550 тис. Га. Це більш ніж в 10 разів менше, ніж у світових агрохолдингів. У рейтингу опинилися компанії, переважно, з Австралії, Китаю і Росії де територія країни дозволяє сконцентрувати холдингам величезні обсяги орних земель.

Kidman & Co Ltd

Земельний банк: 8 млн га.

Де знаходиться компанія: Австралія.

Kidman & Co Ltd – один з найбільших виробників яловичини в Австралії зі стадом в 171 тис. Голів великої рогатої худоби. Земельний банк розташований в трьох штатах і в Північній території. Компанія заснована предком австралійської актриси Ніколь Кідман – Сіднеєм – в 1899 році. Власники: мільярдер Джина Райнхарт. Вона також володіє австралійської залізорудної компанією Hancock Prospecting і є найбагатшою жінкою Австралії. За інформацією ЗМІ, Ніколь Кідман належить близько чверті сімейного бізнесу.

Australian Agricultural Company.

  Земельний банк: 7 млн ​​га.

Де знаходиться компанія: Австралія.

AACo – провідний виробник яловичини і сільськогосподарської продукції в світі та Австралії. Компанія була заснована в 1824 році. Сьогодні стадо налічує 500 тис. Голів. Земельний банк розташований в Квінсленді і Північної території Австралії. Власник: лондонський мільярдер Джо Льюїс. Він є основним інвестором Tavistock Group, яка володіє більш ніж 200 компаніями в 10 країнах. У компанію входять медичні установи, енергетичні та нафтогазові компанії, фінансові фірми, ресторани, комерційна нерухомість і курорти.

The North Australian Pastoral (NAPCО)

Земельний банк: 6,1 млн га.

Де знаходиться компанія: Австралія.

NAPCO – одна з найбільших компаній Австралії. Заснована в 1877 році. Є одним з найбільших виробників яловичини. Стадо налічує близько 200 тис. Голів великої рогатої худоби. Земельний банк розташований в Квінсленді і Північної території. У 2002 році NAPCO створила власний заповідник, площею 200 тис. Га. Власник: контрольний пакет акцій компанії належить QIC Limited – державної корпорації штату Квінсленд.

Consolidated Pastoral Company (СРС)

Земельний банк: 5,5 млн га.

Де знаходиться компанія: Австралія.

Історія компанії почалася в 1860 році. Але підставою СРС вважається 1983 рік, коли компанія Ashburton Pastoral Company придбала Newcastle Waters Station і кілька невеликих північних територій. З тих пір стратегічні об’єкти розташовані в Західній Австралії, Північної території і Квінсленді. Поголів’я компанії налічує близько 380 тис. Голів великої рогатої худоби. СРС належить 80% акцій підприємства Juang Jaya Abdi Alam (JJAA), яке управляє двома фермами в Індонезії. Там міститься 35,5 тис. Голів. Власник: 90% акцій належить британській компанії Terra Firma, керуючі – австралійці. Президент Terra Firma – Гай Хендс – один з найвпливовіших фінансистів Великобританії.

Beidahuang Group

 Земельний банк: 5,4 млн га.

Де знаходиться компанія: Китай.

Компанія заснована в 1998 році. Є найбільшим китайським агрохолдингом і одним з найбільших виробників агропродукції в світі. У компанії зосереджено 104 ферми, рисова компанія, потужності з виробництва борошна, молочна компанія, олійно-жирові комбінати та інші активи. Земельний банк розташований в Китаї, Південній Америці та Австралії.

КазЕкспортАстик:

Земельний банк: понад 1 млн га.

Де знаходиться компанія: Казахстан.

“КаЕекспортАстик” є одним з найбільших с / г товаровиробників в СНД і найбільшим виробником зернових, олійних і бобових культур в Казахстані. Холдинг заснований у 1999 році. Земельний банк розташований в Акмолинської, Североказахстанской і Омській області (РФ). Одноразова потужність зберігання – 1,2 млн. Т зернових і олійних культур. Власник: Руслан Молдабеков, який володіє 91,33% акцій (з них 44,68% безпосередньо і 46,65% через ТОО “Інвестиційна компанія АПК”) і займає посаду голови ради директорів в холдингу. За даними Forbes.KZ стан Молдабекових оцінюється в $ 95 млн за станом на травень 2015 року.

Cresud

Земельний банк: 852 тис. Га.

Де знаходиться компанія: Аргентина.

Земельний банк розташований в Аргентині, Бразилії, Парагваї і Болівії. Cresud спеціалізується на вирощуванні зернових і цукрового очерету, м’ясному і молочному скотарстві. У Бразилії працює через свою дочірню компанію BrasilAgro. Власники: У 90-тих роках компанію купив американський інвестор Джордж Сорос спільно з аргентинським бізнесменом Едуардо Ельсштейном. У 1999 Сорос продав свої акції, а Ельсштейн продовжив розширювати Зембанк холдингу і увійшов в спільне підприємство з китайською групою Heilongjiang Beidahuang Nongken.

NCH ​​Capital

Земельний банк: 820 тис. Га.

Де знаходиться компанія: штаб-квартира в Нью-Йорку, США.

Земельний банк сконцентрований в Росії і Україні. В Україні NCH представлений агрохолдингом “Агропросперіс” з земельним банком 400 тис. Га. У Росії сконцентровано близько 250 тис. Га. Решта землі – в Молдові, Болгарії, Казахстані та Румунії. Компанія NCH була заснована в 1993 році. Володіє холдингами не безпосередньо, а через кіпрські офшори NAP Holdings (Ukraine) Limited і ATS Agribusiness Investments Limited. Власники: засновники компанії Джордж Рор і Моріс Табасінік. Американський бізнесмен Рор – син будівельного магната. Його батько родом зі Львова, мати – з Мукачева.

Група компаній “Продімекс” і “Агрокультура”

Земельний банк: понад 800 тис. Га.

Де знаходиться компанія: Росія.

Компанія була заснована в 1992 році. Є одним з найбільших виробників цукру в Росії. Також спеціалізується на вирощуванні зернових, зернобобових та олійних культур. Земельний банк розташований в восьми кращих с / г регіонах РФ: Воронезької, Білгородської, Курської, Тамбовської і Пензенської областях, Краснодарському і Ставропольському краях, Республіці Башкортостан. Власники: кіпрська Prodimex Farming Group. Бенефіціарами є голова ради директорів Ігор Худокормов (81,25% акцій), керівник агронаправленія групи Віталій Цандо і гендиректор групи Володимир Пчолкін (по 9,37% акцій).

Міраторг

Земельний банк: близько 700 тис. Га.

Де знаходиться компанія: Росія.

Власники: брати Олександр і Віктор Линник.

Мотопомпа Honda WT40X

Технічний стан
Ціна: 33300 грн.
Купити

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити
Перейти ВВЕРХ