Найцікавіше

Органічне фермерство в Австрії

Для aвстрійців органічні ферми — це можливість вести власний бізнес, керуючи невеликою фермою. Австрійський фермер, котрий багато років тому відійшов від традиційної системи управління, розповів про особливості своєї роботи.

В Австрії 64 % сільськогосподарських угідь знаходяться в гірських районах. Природні умови у подібних районах не надто сприятливі для фермерства: круті гірські схили, велика висота, несприятливі ґрунтово-кліматичні умови і велика відстань до торгових точок. Ці перешкоди сприяють тому, що сільське господарство у цих районах знаходиться на межі рентабельності. Для того аби люди залишалися в гірських селах та продовжували розвивати фермерство в Альпах — австрійський уряд запровадив спеціальні субсидії. Пільги виплачуються один раз на рік, і їх сума залежить від кількості балів, які присуджуються на основі оцінки екологічних труднощів, в яких фермер повинен був керувати фермою. Для Австрії альпійське фермерство справжня культурна спадщина, тому влада так хоче його зберегти.

Ферма Готфріда і Розіни Вагнер “Biohof Ebenbauer ” працює з 1604 року.   Сьогодні це справжня родинна спадщина. Ферма займає 31 га, з яких 26 га складають луки, а решта 5 га – ліси. Сім’я Вагнер займається в основному розведенням молочної і м’ясної худоби. Молоко, сир, м’ясо, ковбаси, мед, хліб і фруктові вина, а також традиційні австрійські шнапси продаються як на місцевому ринку, так і на ярмарках екологічно чистих продуктів у великих містах, таких як Відень і Зальцбург.

Фермери розповідають, що в 1990-х роках господарство почало займатися інтенсивним вирощуванням зернових на площі 100 га. Проте через проблеми з пошуком робочої сили, низькою ціною на літр молока і втомою від безперервної гонки за грошима, фермери були змушені скоротити площу ферми і змінити систему ведення сільського господарства.

 

Перейти ВВЕРХ