Найцікавіше

Диверсифікація напрямку агродіяльності в умовах глобального потепління: досвід італійських фермерів

Фермери Сицилії переходять на тропічний напрямок напередодні глобального потепління.   Зміна клімату повільно, але вірно завдає шкоди традиційним культурам в ряді країн. Тепер фермери на італійському острові Сицилія шукають альтернативи, щоб не втратити прибутковість через більш спекотну або посушливу погоду.

Коли Андреа Пассанісі почав вирощувати манго і авокадо в винограднику своєї сім’ї на схилах гори Етна в 2001 році, йому було всього 17 років. Сусіди, які звикли до оливок і апельсинів, подумали, що він божевільний. Але Пассанісі був упертий – він прибрав старі рослини, посадив нові і заснував Sicilia Avocado, екологічно чисту компанію, яка тепер експортує органічні авокадо, маракуї і лайми в Європу і Китай.

Особливості грунту Джарре, невеликого містечка, розташованого між горою Етна і Середземним морем, благоволить до процвітання Sicilia Avocado.   «Грунт, що стала більш родючої через попіл Етни, і чистота ґрунтових вод, використовуваних для поливу, надають кожному плоду особливі і цінні органолептичні властивості. Моя ділянка – прекрасне місце для вирощування таких рослин », – пояснив Пассанісі.

Пассанісі – представник нового покоління сицилійських культиваторів, що використовують підвищення температури на 1,5 градуса за Цельсієм, щоб переглянути сільськогосподарський профіль острова, адаптуючись до мінливих кліматичних умов – зараз вони ідеальні для вирощування екзотичних культур і тварин.

Так, в 2013 році інший сицилійський фермер Санто Фрагала (ветеринар і тваринник) почав розводити дромадерів для виробництва верблюжого молока. «Більш високі температури безумовно вплинули на адаптацію цих тварин тут, на Сицилії, і допомогли мені легше відтворити їх первісну середовище проживання», – сказав порталу DW Санто Фрагала. Хоча він каже, що споживачі ще не звикли до екзотичних агропідприємствам, подібним його верблюжої фермі, але підприємці поступово починають розуміти, що зміна клімату відкриває певні можливості.

Це добре для фермерів з прогресивним способом мислення, таких як Альберто Контінелла, в якому заводчик тропічних плодових культур Пассанісі знайшов наставника у своїй підприємницькій діяльності.   Батько Контінелли заснував підприємство з експорту авокадо в 1960-х роках, коли такі культури були майже нечуваними на Сицилії. Зараз тропічний сад Контінелли – найбільший на острові, де ростуть зелені 50-річні дерева авокадо. Маючи за плечима понад два десятиліття досвіду, Контінелла радий поділитися своїми знаннями.

«Фермери на Сицилії зазвичай дуже незалежні і уникають співпраці зі своїми колегами, тому що вони бояться конкуренції», – сказав він. – «Ми діємо по-іншому: хочемо просувати сферу екзотичного виробництва і навчити інших фермерів-любителів тропічних рослин секретам культивування, щоб не зазнати невдачі».

Ринок тропічних продуктів з Сицилії існує вже в Німеччині та Бельгії, а й місцеві споживачі тепер все частіше купують екзотику, манго і фейхоа. І тенденція до споживання місцевих продуктів «нульовий милі», як з міркувань здоров’я, так і по прихильність захисту навколишнього середовища від вихлопних газів, допомагає прискорити процес.

 

Перейти ВВЕРХ