Найцікавіше

“Різдвяний трактор” допоміг хворим на рак

Традиційний ілюмінований парад тракторів відбувся у Грінвічі, що у Нью-Йорку. Участь у події взяло близько 70 прикрашених машин.

Кожен з тракторів-учасників прикрашений, щонайменше, 1000 святкових вогників.  Якщо машина оснащена причепом, ліхтариків має бути не менше 2000. Місцеві мешканці люблять збирати святкові композиції, а потім ще довго вирішувати, хто був фаворитом цього сезону.

33-річний фермер зі Східного Йоркшира Ендрю Уілкінсон витратив чотири місяці і одинадцять тисяч дампочок для створення «різдвяного трактора». Він збудував точну копію John Deere 6820 в пам’ять про свого батька Девіді, який також був фермером і помер від раку 12 років тому. Ендрю своєю інсталяцією намагався привернути увагу до проблем онкохворих людей і спонукати відвідувачів виставки до фінансової підтримки хворих.  «За короткий проміжок часу різдвяний трактор виявився в центрі уваги, і я хочу сказати велике спасибі тим, хто жертвує гроші для фонду! У минулому році над вдалося зібрати більше 3200 фунтів стерлінгів. Також я хочу сказати «Щасливого Різдва!» Всім фермерам минулого і сьогодення, особливо моєму батькові Девіду Уілкінсон, який, на жаль, помер. Трактор, який я відтворив, створений за зразком того самого, на якому батько вчив мене орати ». 

 

Перейти ВВЕРХ