buy cephalexin for dogs uk buy deltasone prednisone retin a buy online usa benzac ac 5 buy
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 108500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Мотопомпа Honda WT40X

Ціна: 33300 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8310R

Ціна: 111700$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 170000$
Купити

Найцікавіше

Саліцилова кислота-основа прививок для сільгоспкультур

Виробник біопрепаратів починав їх виготовлення і тестування в своєму гаражі, поки не відкрив власну рецептуру з саліцилової кислотою   «Я починав свій бізнес вдома, просто експериментував в своєму гаражі», – розповідає Алвін Шолта, який тепер володіє компанією, що випускають біопрепарати для рослин природного походження. – «Це було десять років тому. Оскільки я знаю зі свого досвіду важливість хорошого обгрунтування і піддаються вимірюванню результатів, я вклав в це чимало коштів з першого дня.

Спочатку шляхом всебічного внутрішнього тестування, а потім за допомогою проведення різних випробувань, я отримав багатообіцяючі результати і почав в 2011 році випуск перших продуктів в Нідерландах ».   У минулому році гараж, нарешті, був замінений новим будинком, яке включає в себе офіс, власне виробниче приміщення і лабораторію, що відповідає всім сучасним вимогам. А компанія Шолта PlantoSys як і раніше вивчає нові ніші, інвестуючи в дослідження біопрепаратів.

«В основі майже всіх наших продуктів лежить саліцилова кислота рослинного гормону. Ця речовина на рослинній основі, яке забезпечує повсюдне порушення власної імунної системи рослини, яке починає швидше виробляти захисні білки і ферменти, що стає свого роду захистом від інфекцій. Це вимагає певної концентрації саліцилової кислоти. Що ми робимо, так це додаємо гормон до рослини шляхом обприскування або введення його через корінь таким чином, щоб концентрація збільшувалася, активуючи захисний механізм. Він працює трохи як щеплення від грипу у людей », розповідає Шолта.

Продукти на основі стабілізованої природного саліцилової кислоти були протестовані на полуниці, яка постраждала від зараження гниллю та борошнистою росою. Випробування показали, що присутність гнилі квітки через бактерій Erwinia зменшилася більш ніж на 80%, а присутність борошнистої роси більш ніж на 50%. Крім того, ягоди стали важче – приблизно 2-3 грами на ягоду. Оскільки рослина була більш енергійним, воно здійснило великі ягоди.

«Виробники мають в своєму розпорядженні все менше і менше хімічних продуктів, а клієнти пред’являють все більш суворі вимоги щодо якості, в тому числі до залишків. Тому напрямок біопестіцідов і стимуляторів росту для рослин буде однозначно розвиватися », зазначив Шолта.

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Трактор John Deere 8310R

Технічний стан
Ціна: 111700$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити
Перейти ВВЕРХ