Найцікавіше

Україна нарощує експорт продуктів преміум-класу до Канади

Україна 2019-го планує наростити експорт продуктів преміум-класу до Канади. Це стосується реалізації на канадському ринку заморожених і свіжих овочів, фруктів, органічних продуктів, консервації. Також країни домовилися про посилення роботи у сфері біоекономіки та зеленої економіки. Для цього українські та канадські науковці працюватимуть разом над низкою спільних проектів.

Такі домовленості були озвучені під час робочої зустрічі представників українського та канадського профільних міністерств у рамках виставки-ярмарку «Міжнародний зелений тиждень – 2019», який наразі відбувається в Берліні. Вітчизняний агросектор уперше за останні 5 років представлений на сільськогосподарській ярмарці у форматі окремого павільйону. Цьогоріч Україна презентує 21 напрямок аграрного бізнесу.

Під час обговорення піднімалося питання сертифікації української продукції державними службами. Зокрема, це стосувалося птахівництва, бджіл і експортних бджолопакетів.

Крім того, представники України та Канади обговорили розширення торгівлі в рамках ЗВТ між країнами. Так, українська сторона запропонувала крім кукурудзи, супів і насіння, які торік уперше потрапили на канадський ринок, додати фрукти й натуральну продукцію.

Повідомляє Landlord
Перейти ВВЕРХ