Найцікавіше

Економісти підрахували загальний світовий борг

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі провідні економісти світу обговорили потенційні ризики для світової економіки, можливість нової кризи та підрахували кількість усіх боргів – корпоративних, особистих та урядових. Протягом 2018-го світ накопичив 247 трлн. доларів боргів.

Сьогодні кількість усіх боргів становить 225% світового ВВП. Це – суттєво більше, ніж було до початку фінансової кризи 2008-го. При цьому, четверта частина світових боргів – 63 трлн. доларів– урядові позики.Через гігантський розмір боргів знизяться темпи росту китайської економіки. Однак, представники країни запевнили, що це не стане крахом. Ріст продовжиться й запланований на 6%. Китайські фінансисти стверджують, що секрет успіху розвитку їхньої економіки – спадний підхід до керування ризиками. Він полягає в тому, що в разі суттєвої нестабільності в бізнес-процеси починає втручатися держава.

Також однією з головних проблем лишається величезний борг США. Він може негативно вплинути на всю світову економіку, вважає Рей Даліо, засновник американської інвестиційної компанії Bridgewater Associates.

Єдиним виходом з боргової ситуації для США може стати глобалізація економіки.

Повідомляє Landlord
Перейти ВВЕРХ