Найцікавіше

Британським фермерам радять переходити на інтегровану боротьбу зі шкідниками

Інтегрована боротьба зі шкідниками (ІРМ), як вважають аналітики, буде відігравати провідну роль в агросекторі Великобританії після виходу з Євросоюзу.

Британський Національний Союз Фермерів попередив аграріїв про те, що 42% фермерських господарств будуть збитковими, якщо будуть втрачені прямі виплати після виходу Великобританії з ЄС.

Для того щоб цьому протистояти, продуктивність кожної ферми повинна бути збільшена на 10% або більше, але зі збереженням прихильності до захисту навколишнього середовища.

Інтегрована боротьба з шкідниками – це практика, заснована на моніторингу і контролі шкідливих організмів з використанням ряду біологічних методів захисту, коли агрохімія (у випадку з рослинництвом) і антибіотики (у випадку з тваринництвом) можуть застосовуватися тільки при гострій потребі.

Голова британської Асоціації незалежних консультантів по сільськогосподарським культурам (AICC) Шон Спарлінг підтримав ці настрої, але застеріг від різкого переходу до біозахисту, оскільки нинішня «гібридна» система, в якій поєднуються синтетичні і біологічні препарати, цілком дозволяє виробляти безпечні та доступні продукти харчування в необхідній кількості.

Наразі сучасні агрохімічні засоби захисту рослин пройшли десятиліття законодавчого контролю, перш ніж були схвалені для використання на рівні ферми, вони також рекомендовані висококваліфікованими консультантами, такими як члени AICC, і тому безпечні у використанні. «Об’єднання екологічних агропрактик – ось ключ до нашої продовольчої безпеки», – зазначив Спарлінг.

Члени AICC активно беруть участь у вивченні впливу інтегрованої боротьби з шкідниками на агросектор Великобританії. Завдяки великій базі контактів, Асоціація здатна протягом декількох годин розгорнути загальнонаціональні дослідження, що охоплюють величезні посівні площі, аби обгрунтувати свою стратегію.

Перейти ВВЕРХ