Найцікавіше

Індія може стати для України найперспективнішим експортним агроринком

Україна має значний економічний потенціал наростити експорт власної продукції до Індії. Серед найперспективніших напрямків – продаж зернових культур, олії, чорних металів, горіхів та меблів для сидіння. Серед сильних сторін індійської економіки експерти назвали перетворення Індії на найбільший ринок в світі за кількістю домогосподарств/споживачів та найбільший ринок за кількістю сімей з дітьми.

Про це йдеться у звіті, опублікованому Офісом з просування експорту України.Через стабільне збільшення кількості населення Індія щороку нарощує імпорт необхідних та сировинних товарів. З України купує – пшеницю, соняшникову олію, бобові, аміак, макуху, азотні добрива.Та експерти прогнозують: український експорт до Індії має потенціал до суттєвого зростання. Найперспективнішим у цьому є агросектор.До п’ятірки товарів-лідерів, які мають найкращі перспективи на індійському ринку входять:

  • Пшениця і местілн (суміш пшениці та жита);
  • Олія соняшникова;
  • Горіхи – свіжі та сушені;
  • Бобові овочі;
  • Олія соєва.

Водночас, фахівці попереджають про такі загрози та слабкі сторони індійської економіки як перенаселення, скупчення та забруднення в індійських мегаполісах, розташування в сільській місцевості більшості домогосподарств, що створює перешкоди для логістичної сфери та низький рівень ІТ-грамотності, що скорочує можливості для просування своїх продуктів та налагодження контактів.

Повідомляє Landlord
Перейти ВВЕРХ