Найцікавіше

Обнови “Укрзалізниці” від General Electric

«Укрзалізниця» нещодавно отримала останні 5 локомотивів від американської компанії General Electric. Тепер в її парку буде  30 законтрактованих локомотивів GE.

Про це повідомив очільник «Укрзалізниці» Є.Кравцов.За його словами, останні локомотиви надійшли в п’ятницю в порт Чорноморська, що на Одещині. Після прибуття локомотиви відправили на Крюківський вагонобудівний завод. Там доукомплектовують інші десять тяговиків.

«Ті локомотиви, які вже працюють, демонструють високу ефективність роботи. Наприклад, «Укрзалізниця» на 30% економить пальне на ділянці Запоріжжя – Комиш-Зоря – Волноваха», – заявив Євген Кравцов.

До того ж, тепловози GE здатні проїжджати 540 кілометрів  на добу, тоді як старіша техніка – всього 360 кілометрів.

Наразі 15 нових локомотивів забезпечують четверту частину теплотяги по трьох регіональних філіях: Придніпровській, Донецькій та Одеській.

Наразі Укрзалізниця розробляє розробляє проект UZ Air Guard, який передбачає запровадження контролю рухомого складу та інфраструктури за допомогою дронів. Відеоспостереження з повітря вестиметься на 68 полігонах, на яких відбувається майже 95% крадіжок.

Перейти ВВЕРХ