astelin buy online order combivent inhaler online buying viagra in uk shops himalaya ashwagandha online buy buy nizoral shampoo in india buy prednisolone for cats uk
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити

Найцікавіше

Універсальна вакцина для курей

Британські дослідники з Інституту Пірбрайту (The Pirbright Institute) опублікували свої наукові статті про створення унікальної вакцини для курей, здатну захищати птицю від двох смертельно небезпечних хвороб (Марека та інфекційної хвороби бурса) одночасно. Нову вакцину створили за допомогою технології редагування генів CRISPR/Cas 9.

За статистичними даними, обидві хвороби є надзвичайно небезпечними та здатні наносити суттєві економічні збитки господарствам по всьому світу. Через смертельні віруси світова птахівницька промисловість щороку втрачає $1 млрд.

Під час досліджень британські та китайські науковці у ген бурсальної хвороби «вмонтували» ген вірусу Марека. Це призвело до створення рекомбінантної вакцини, яка здатна захищати від обох захворювань одночасно.

Дослідження тривали 2 роки.

«Колосальна робота була проведена, аби визначити правильні кількості й терміни реалізації на кожному з етапів. Однак, тепер ми маємо високоефективну процедуру, яка в рази краща за попередні технології. Так, і раніше створювалися рекомбінантні вакцини, які захищають від обох вірусів, але вони не були такими надійними», – заявив один з науковців, професор Венугопал Наїр.

У майбутньому технологію можна покращити – й розширити до захисту від 3 або 4 захворювань. Зокрема, лікувати птицю від пташиного грипу, який небезпечний, як для тварин, так і для людини.

Інфекційною бурсальною хворобою найчастіше заражаються курчата. Вона характеризується діареєю, внутрішньом’язовими крововиливами, ураженнями травного каналу та нирок. Захворіти можуть до 100% птиці, летальність – 40—60%. Після виявлення ІБХ на господарстві вводять карантин. Головним джерелом інфекції є заражена птиця. Також вірус може поширюватися з кормами, шкідниками кормів, обслуговуючим персоналом, дикими птахами (горобці, голуби).

Хвороба Марека зустрічається в курей та індиків. Вражає нервову систему, а при гострій формі має лейкотичні ознаки та масово вбиває птицю. Збудник — онкогенний вірус герпесу групи В. У природних умовах до хвороби Марека найчутливіші кури. Можуть також заражатися індики, перепели, фазани, куропатки, голуби та інші види птиці. Головне джерело збудника вороби — хвора птиця.

Повідомляє Landlord

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 14900$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити

Мотопомпа Honda WT40X

Технічний стан
Ціна: 33300 грн.
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити
Перейти ВВЕРХ