Найцікавіше

Продовольча організація ООН (ФАО) стимулює розвиток новітніх агротехнологій

Продовольча організація ООН (ФАО) спільно з урядом Швейцарії запрошує дослідників, розробників, агрохолдинги та наукові установи до участі в міжнародному конкурсі інновацій у сфері стійкого виробництва та ведення с/г. Заявку на участь можна подати до 28 лютого 2019-го.

Номінацій буде 2. Премію розміром $40 тис. даватимуть за цифрові перетворення та інновації для стійких продовольчих систем. Тобто ті проекти, які впливають на більше ніж один з ланцюжків поставок та зміцнюють зв’язок між фермерами й споживачами.Іншу премію розміром $20 тис. дадуть авторам проекту, який розширює права та доступ молоді віком до 35 років до сільського господарства й продовольчих систем.«Ми хочемо дізнатися, як ваші інновації сприяють глобальним зусиллям з ліквідації голоду», – йдеться в повідомленні оргкомітету.До 28 лютого потрібно заповнити анкету на сайті ФАО, де вказати необхідну інформацію та свої контактні дані. Переможців оголосять до червня 2019-го.Премію виплачуватимуть у 2 транші. Спочатку виділять половину. Потім, після перевірки, що кошти пішли на збільшення чи розвиток інноваційного проекту, виплатять другу.

Премії вручать переможцям під час спеціальної церемонії, яка відбудеться в рамках 41-ї сесії Конференції ФАО з 22 по 29 червня 2019-го в Римі. Кошти на оплату проїзду та проживання покриють організатори.

Повідомляє Landlord
Перейти ВВЕРХ