Найцікавіше

Британські агровиробники планують виходити на українські ринки збуту

Британські виробники м’ясної та молочної продукції розширюють ринки збуту через вихід країни з ЄС. Наразі активно налагоджують співпрацю з партнерами з Близького Сходу та країн, що розвиваються. Зокрема, шукають покупців для своїх товарів в Україні.

На масштабній міжнародній виставці Gulfood у Дубаї свою продукцію представляє 79 британських компаній. У такий спосіб вони розширюють спектр споживачів, аби в разі виходу з ЄС «без угоди» не втратити повністю ринки збуту. Річ у тім, що коли британський уряд не прийме угоду про шлях виходу з Євросоюзу, для експортерів мита й тарифи на збут продукції в країнах Європи піднімуться до 35%. Тому вони намагаються якнайшвидше укласти нові угоди для продажу своїх товарів у країнах Африки, Близького Сходу та Азії.«Ми розширюємо якнайдалі наші ринки збуту. Так як наше підприємство – це невеликий сімейний бізнес, ми не можемо літати по всьому світу для проведення переговорів. Тому презентуємо нашу сирну продукцію на цій виставці. Адже якщо ми за одну ніч втратимо всіх європейських споживачів, нам потрібно мати альтернативу», – пояснює Генрі Опеншоу, директор з експорту Grandma Singletons (компанія, що займається виробництвом крафтових сирів у графстві Ланкашир).

Компанія вже провела низку ефективних перемовин щодо реалізації своїх товарів в Україні, Пакистані та Близькому Сході.

Крім виробників молока й молочної продукції на виставці Gulfood шукають покупців і компанії з виробництва м’яса. Наприклад, «The Meatless Farm Company» вже уклала угоду з мережею супермаркетів ОАЕ – Spinney’s. Також провела переговори з представниками інших країн.

Повідомляє Landlord
Перейти ВВЕРХ