where to buy clindamycin phosphate gel gina tricor online shop femara purchase online zanaflex purchase
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8310R

Ціна: 111700$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити

Найцікавіше

Канада являється лідером у вирощуванні ріпаку 

Канада – країна, яка є світовим лідером за валовим збором ріпаку, а основний ареал його вирощування  має значною мірою схожі з українськими грунтово-кліматичні умови.

Пожнивні рештки попередника мають бути розподілені полем рівномірно. Особливо важливу роль це відіграє за технології «ноу-тілл». Це дасть змогу сошнику точно розташувати насіння у верхньому шарі грунту на однакову глибину з метою отримання рівномірних сходів.

Ріпак, посіяний у незайману стерню, має вищий потенціал урожайності, ніж посіяний після поверхневого обробітку стерні.

Певне ущільнення борозни необхідне для покращення насінини з грунтом і ущільнення грунту з метою обмеження втрат вологи. Для такого ущільнення зазвичай достатньо зовсім невеликого притискного зусилля, хоча необхідна його величина залежить від грунтових умов.

Нерівномірний розподіл пожнивних решток поверхнею грунту може заважати сошникам заглиблюватися в грунт під час сівби. Також пожнивні рештки можуть потрапити в борозну, заважаючи її загортанню і хорошому контакту насінини з грунтом.

Отже, пожнивні рештки мають вирішальне значення для успішної сівби за мінімального чи нульового обробітку грунту. Правильне поводження з пожнивними рештками залежить від низки факторів, зокрема:

– кількість і стан пожнивних решток, зокрема, якщо це зелена маса або волога солома;
– можливість роботи сівалок та інших машин по пожнивних рештках без забивання та стрибків глибини загортання насіння;
– ширина жатки повинна бути співмірною з шириною розкидача соломи позаду комбайна;
– альтернативні шляхи використання пожнивних решток за умови надмірної їх кількості;
– технології контролю бур’янів.
Комбайн повинен мати можливість розкидати пожнивні рештки на всю ширину захвату жатки або підбирача валків, створюючи приблизно однаковий шар по всій поверхні. Більшість нових комбайнів обладнані хорошими подрібнювачами й розкидачами соломи або легко можуть бути обладнані приладами, що випускаються окремо.
Дослідження канадських вчених  показало, що наявність вузької смужки чистого від пожнивних решток грунту над посівним ложем допомагало насінню ріпаку витримати негативний вплив низьких температур і підвищеної вологості, що виникають в умовах прямого посіву.

В 1992 і 1993 роках проводили досліди з вирощування ріпаку та ячменю на мулистих суглинках та піщаних суглинках, модифікованого «ноу-тілл» (коли пожнивні рештки відгрібали зі смуг завширшки 7,5 см над посівним ложем) та традиційної технології обробітку грунту. Вони показали, що температура грунту в зоні розташування насінини була вищою за традиційної технології і модифікованої «ноу-тілл», ніж за класичної «ноу-тілл». Модифікована «ноу-тілл» була більш сприятливою для формування врожаю, ніж класична, в умовах затяжних посух, і зумовлювала кращі сходи і ріст рослин порівняно з «ноу-тілл» в умовах високої вологості.

Дослідження в умовах високої стерні у напіваридній частині канадських прерій у пров. Саскачеван мали на меті оцінку впливу стерні на мікроклімат, використання вологи і врожай насіння ріпаку. Висока (30 см) і низька (15 см) стерня і стерня після поверхневого обробітку грунту були обстежені восени і навесні. За високої стерні врожайність насіння була на 24% вища, а ефективність використання вологи – на 19% вища, ніж після осіннього поверхневого обробітку грунту восени. На полях, які перезимували з високою стернею, а навесні її скосили або провели поверхневий обробіток грунту, врожайність була вищою на 16%, а ефективність використання вологи – вищим на 11%. Різниця в швидкості вітру, температурі грунту та кількості сонячної радіації, що досягає поверхні грунту, показала суттєву відмінність у мікрокліматі полів з високою стернею та після поверхневого обробітку грунту. Подальші дослідження показали, що врожайність і середньорічний показник ефективності використання вологи зростали лінійно з наростанням висоти стерні до 45 см.

Необхідне прикочування грунту навколо насінини і над нею щоб покращити контакт насінини з вологим грунтом. Прикочування зменшує втрати вологи з насіннєвого ложа шляхом створення щільнішого шару грунту над насіниною.

Загалом ріпак вимагає мінімального прикочування для отримання оптимальних сходів. В сухих умовах прикочування інколи покращує густоту стояння, але переущільнення може сприяти утворенню кірки, особливо на глинистих та інших грунтах, схильних до утворення кірки, і зниженню схожості в умовах вологого грунту.

Сила тиску при прикочуванні справляє обмежений вплив на врожайність, скоріше за все, через те, що ріпак може кущитися і таким чином компенсувати низьку густоту стояння. Однак на більш легких грунтах, більше схильних до втрат вологи і менш схильних до переущільнення, може проявлятися позитивний вплив більш високого тиску під час прикочування.

Більшість сошників потребують подальшого прикочування для закриття борозни і створення хорошого насіннєвого ложа. Форма й ширина котка мусять відповідати формі й ширині борозни та глибині загортання насіння. Сівалка прямого посіву з мінімальним порушенням грунту вимагає наявності прикочувального колеса в рядку. Широкі сошники, які відкривають борозну на всю ширину, потребують іншого типу прикочувального органу.

Очевидно, не існує єдиної оптимальної комбінації сошника й прикочувального органу для ріпаку. Висновок канадських дослідників наступний: «Відмінності на конкретному полі між різними комбінаціями сошника і прикочувального органу невелика і має незначне агрономічне чи економічне значення для більшості фермерів».

Мотопомпа Honda WT40X

Технічний стан
Ціна: 33300 грн.
Купити

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити

Самохідний обприскувач JOHN DEERE 4830

Технічний стан
Ціна: 124000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Трактор John Deere 8310R

Технічний стан
Ціна: 111700$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити
Перейти ВВЕРХ