buy motrin online dostinex uk buy order amoxil tamoxifen buy malaysia suprax buy online
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Ціна: 5000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Ціна: 20000$
Купити

Найцікавіше

Буркун – унікальна культура родини бобових

Буркун – рід рослин родини бобових. Види роду — поширені лучні трави та бур’яни на сільськогосподарських землях.

Буркун є добрим попередником для озимої пшениці, однорічних трав, цукрових буряків і кукурудзи.

Культура відрізняється стійкістю до хвороб і шкідників. Порівняно з іншими бобовими травами (конюшиною, люцерною, горохом, викою) буркун є пластичною рослиною – менш вимогливий, росте майже на всіх типах ґрунтів.

Крім цього, буркун відіграє значну роль у створенні міцної насіннєвої та кормової бази для тваринництва, забезпеченні бджільництва нектаром і пилком, окультурюванні малопридатних земель, а також у боротьбі з ерозією ґрунтів.

Сухе листя буркуну додають до молока під час скисання для виготовлення сирів. У Швейцарії в кантоні Гларус ретельно відібране й висушене листя буркуну додають до так званого “зеленого швейцарского сиру”, відомого своїм оригінальним смаком.

Кормовими якостями буркун не поступається люцерні і конюшині. Використовують на сіно, силос, випас. Недолік – наявність токсичного кумарину (більше його містить тільки жовтий буркун) та жорсткі стебла.
Щоб цього уникнути, скошують не пізніше фази бутонізації – початку цвітіння. Краще давати тваринам в сумішах з іншими кормами.
Зелене добриво
Має міцну розгалужену, найбільшу по масі кореневу систему серед бобових сидератів, яка проникає на глибину. Завдяки бульбочковим бактеріям, які розвиваються на коренях, видобуває з повітря азот і накопичує його не менше, ніж люпин. Після розкладання в грунті біомаса буркуну стає легкозасвоюваним добривом, а грунт поповнюється органікою, гумусом.
Грунтоутворюючі і грунтозахисні якості
 Прекрасно дренує, розпушує навіть нижні пласти грунту, полегшує грунт, підвищує його повітря і вологоємність. Захищає грунт від водної та вітрової ерозії. Не скошені після першого року вегетації стебла затримують сніг, зменшують промерзання грунту, що сприяє більшому накопиченню вологи. Ефективно закріплює схили. Найкращий біологічний меліорант для солончаків.
Фітосанітарні якості
 Активно оздоровлює грунт. Є головною культурою для боротьби зі звичайною кореневою гниллю злакових, особливо ячменю. Зменшує ступінь ураження стебловою і зерновою нематодою, проволочником. Відлякує мишей. Після зрізання і розкладання покращує умови життєдіяльності грунтових мікроорганізмів і хробаків, служить їм кормом. Це в свою чергу призводить до зменшення захворювань рослин та підвищенню врожайності.
Медоносна культура
 Медопродуктивність жовтого буркуну біьша, ніж у білого. Кожна квітка, а їх формується на 1 сотку більше 10 млн., живе 2 дні. Медопродуктивность досягає 1,5-2 ц / га.
Вирощування
Займає поле 2 роки. У перший рік дає невелику зелену масу, яку скошують, або залишають на зиму. Навесні відростає від прикореневих пагонів на стеблі і дає 2 укоси або урожай насіння. У господарствах висівають навесні під покрив озимих (поперек рядків), або ярих (одночасно з покривною культурою) зернових, або однорічних трав. Норми висіву покривних культур при цьому зменшують на 15-30%. В сівозміні висівають під ярові зернові або як парозаймаючу культуру.

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 170000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

ADR цистерна ATCOMEX A-20

Технічний стан
Ціна: 8300$
Купити

Цистерна МАGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити
Перейти ВВЕРХ