Найцікавіше

Морква – цінна овочева культура

Морква — дворічна рослина  (деколи одно- чи багаторічна),  в перший рік росту утворює розетку із листя та коренеплід, на другий рік життя — куш з насінням. Одним із способів отримання раннього врожаю моркви є її вирощування в тунелях.

Коренеплоди використовують в їжу в сирому та вареному вигляді, виготовляють соки, а з насіння настоянки. В коренеплодах містяться каротиноїди — каротини, фітоен, фітофлуєн та лікопин; вітаміни В, В2.

В медицині морква застосовується при гіпо- та авітамінозах. Покращує епітелізацію, активує внітрішньоклітинні окислювально-відновлювальні процеси, регулює вуглеводний обмін, має легку послаблюючу дію.

Насіння використовують для виготовлення лікарських засобів, наприклад даукарину, який має спазмолітичну дію, схожу на дію папаверину, розширює коронарні судини; застосовується при атеросклерозі, коронарній недостатності з явищами стенокардії. З насіння отримують екстракти та ефірну олію для косметики та ароматоерапії. В народній медицині  морква дика застосовується як протиглисний та послаблюючий засіб.

Сезонна морква зазвичай починає продаватися за ціною 6 грн/кг, а з тунелів під агроволокном – по 12 грн/кг.  Оскільки культура низькоросла, її доцільно висівати по краю тунелів, де високорослим огіркам або томатам замало місця.

У цілому агротехнологія тунельної моркви подібна до вирощування культури у відкритому ґрунті.

Сівалки для теплиць Аgricola 9 можуть сіяти моркву та столові буряки, отже, є перспектива вирощування цих овочів у тунелях у промислових масштабах.

Перейти ВВЕРХ