Найцікавіше

Голландська компанія придбає українського виробника комбикормів D-Mix

Нідерландська компанія Royal De Heus підписала угоду щодо купівлі мажоритарної частки українського виробника комбікормів D-Mix (Львівська область).

Закрити операцію планується в ІІ кварталі 2019 року. Спільне підприємство здійснюватиме діяльність під торговою маркою Koudijs Ukraine.

D-Mix виробляє концентрати спеціалізованих кормів і комбікормів для птиці, свиней, великої рогатої худоби та кролів. Виробнича потужність підприємства – 80 тис. тонн переробки соняшнику і соєвих бобів, фактичний обсяг переробки – 50 тис. тонн.

Незабаром D-Mix почне будівництво заводу з виробництва преміксів. Очікуваний термін введення в експлуатацію – початок 2020 року.

За даними компанії, управління спільним підприємством здійснюватиме нинішній власник D-Mix Федір Шопський.

«Це партнерство для De Heus – стратегічний крок на привабливому українському ринку кормів для тварин після більш ніж десятирічного експорту в Україну», – зазначили в Royal De Heus.

Компанія D-Mix з 2009 року співпрацює з голландською Koudijs Animal Nutrition, дочірньою компанією Royal De Heus.

Компанія De Heus – міжнародний виробник і експортер повної лінійки преміксів, концентратів і повнораціонного корму для тварин.

Koudijs Animal Nutrition має власні дослідницькі центри, лабораторії і заводи з виробництва преміксів, добавок і готових кормів.

Перейти ВВЕРХ