РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Ціна: 32000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна MAGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити

Найцікавіше

Виробник цукру на Хмельниччині позбувся «радянського спадку»

Про це йдеться у повідомленні на сторінці у Facebook компанії A’SPIK group, до складу якої входить «Шепетівський цукровий комбінат».

Так, завдяки докорінній модернізації продуктового відділення завод планує істотно підвищити енергоефективність та екологічну безпечність. Власне, новітнє німецьке вакуум-конденсаційне устаткування у комплексі з сучасними утфельними підігрівниками дозволять заощадити на газі, а у сезон цукроваріння зменшать використання води з місцевої річки Гуска на охолодження.

Як говориться у повідомленні, на першому поверсі продуктового відділення вже не залишилося застарілого «радянського спадку» взагалі, адже його замінили на інноваційне німецьке устаткування. Також на заводі впровадили міжнародний стандарт очистки цукрового сиропу, що значно підвищує якість кінцевого продукту. А нові центрифуги для кристалізації цукру від компанії BMA суттєво збільшують кількість «солодкого продукту» на виході.

«Наразі на заводі киплять глибокі модернізаційні процеси одразу в кількох цехах. Передусім йдеться про продуктове та бурякопереробне відділення. Зокрема, для останнього замість морально та фізично зношеного обладнання з очистки транспортерної води придбали інноваційні німецькі фільтри від компанії Putsch. Також вже встигли укласти контракт на придбання сучасної бурякорізки від визнаного світового виробника Glass und Wolff. Плануємо, що нові виробничі потужності задіємо вже у вересні 2019 року під час нового сезону цукроваріння», — розповідає головний інженер ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» Роман Ковальчук.

Більше того, «апгрейд» дійшов і до «енергетичного серця» заводу — місцевої ТЕЦ. Так, теплова електроцентраль отримає новітню систему охолодження вітчизняної розробки для парової турбіни. Вона наддасть змогу вдвічі заощадити на електроенергії та забезпечить більший рівень безпеки завдяки автоматизації та усуненню людського фактору.

Крім того, приміщення комбінату вже встигли позбутися зношених металоконструкцій та підлоги.


Для довідки: A’SPIK group займається виробництвом цукру, вирощуванням цукрового буряка, зернової групи, сої, кукурудзи. ТОВ «Старокостянтинівцукор» і ПрАТ «Шепетівський Цукровий Комбінат», що входять до групи, спеціалізуються на переробці цукрового буряка, виробництві цукру, меляси, гранульованого жому. Підприємства виробляють 5% загального державного об’єму цукру, що дало можливість ввійти в ТОП-5 найбільших виробників цукру. 

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Технічний стан
Ціна: 43000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Розкидач міндобрив AMAZONE ZA-M 1501

Технічний стан
Ціна: 5000$
Купити

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Технічний стан
Ціна: 45000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Технічний стан
Ціна: 35000$
Купити
Перейти ВВЕРХ