РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка John Deere 1780 Planter

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бочка 16 м3

Ціна: 95000 грн.
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Ціна: 15000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Ціна: 35000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити

Найцікавіше

Прокуратура посилила тиск на ягідників: заблоковані товарні операції

Про це йдеться у повідомленні асоціації «Укрсадпром».

Відповідне рішення було ухвалене суддею Печерського районного суду м. Київ Новака Р.В. на задоволення відповідного клопотання прокурора Генеральної прокуратури України Луценка В.В. — тими ж особами, які заблокували господарствам доступ до рахунків.

«Таким чином, підприємства не можуть здійснювати не тільки грошові, але й товарні операції», — пояснили в асоціації.

В «Укрсадпромі» нагадали, що 24-25 квітня 2019 року було паралізовано діяльність більш ніж 20 підприємств, що займаються вирощуванням та переробкою ягід. Підприємства з першого ж дня блокування (25.04.2019) почали подавати клопотання до першої інстанції про скасування арешту, проте жодної відповіді не отримали.

Також не отримали відповіді Асоціації «Укрсадпром» і «Ягідництво України», які звернулися до чинного та новообраного Президентів України, прем»єр-міністра України, генеральної прокуратури України, голови Служби безпеки України, директора Національного антикорупційного бюро України, голови Вищої ради правосуддя України та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Асоціації повідомляють, що суд під час накладання арешту на рахунки ягідних підприємств грубо порушив усі вимоги, встановлені ст. 173 Кримінального процесуального кодексу України, без жодного обґрунтування необхідності накладення такого арешту, без встановлення причинно-наслідкового зв«язку між діяльністю і коштами підприємств та фабулою кримінального провадження і його фігурантами, які не мають жодного відношення до сільського господарства (кримінальне провадження відбувається по факту протиправних дій службових осіб при здійсненні закупівлі бойової техніки за державним оборонним замовленням Міністерства оборони України).

Більш того, у клопотанні прокурора про накладення арешту і доданих до нього документах та наведених в них аргументах міститься безліч розбіжностей, відсутні обґрунтовані докази чи підозри, а саме: діяльність заблокованих підприємств ніяким чином на пов«язана з кримінальною справою, на яку посилається прокурор; багатьох підприємств, що зазначені в клопотанні навіть не існувало на період, у який здійснювалися злочини, що розслідуються; фігуранти кримінальної справи не є засновниками чи пов«язаними особами підприємств-членів асоціацій. прокурор мав це перевірити до подання клопотання; невідповідність фінансових операцій багатьох підприємств, зазначеному в клопотанні, що легко перевіряється запитом до банківських установ.

Відповідно до вищезазначеного, Асоціації «Укрсадпром» та «Ягідництво України» мають всі підстави, щоб розглядати вищезазначені дії прокуратури та суду яка цілеспрямовану атаку на ягідну галузь України з корисною метою.

Асоціації планують звертатись в українські та міжнародні суди різних інстанцій, у тому числі з вимогами компенсації від держави Україна заподіяних збитків через: втрату урожаю; накладення штрафних санкцій по невиконаних контрактах та інших зобов«язань через блокування податкових та поточних рахунків; втрату плантацій; репутаційні втрати компаній та ягідної галузі України в цілому на світовому ринку; вимагати службового розслідування щодо дій слідчого, прокурора та судді, що виніс ухвали.

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Плантер

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити
Перейти ВВЕРХ