Найцікавіше

Аграрний комітет підвів підсумки роботи минулого року

Про це повідомив перший заступник голови комітету Олег Мейдич на своїй сторінці у Facebook.

«Ми затвердили Звіт про роботу нашого комітету за період роботи другої сесії Верховної Ради України дев«ятого скликання, План роботи комітету на третю сесію (лютий 2020 — липень 2020), пропозиції до проекту Плану законопроектної роботи ВРУ на 2020 рік та пропозиції до проекту Порядку денного третьої сесії ВРУ», — написав він.

Також він додав, що протягом другої сесії Верховної Ради України 9-го скликання до комітету надійшов 3?1законопроект, з опрацювання яких комітет визначений головним, та 6?2 законопроекти, в яких головними э інші комітети ВРУ.

«За поданням комітету Верховною Радою України прийнято 2 закони України: ?Закон України «Про внесення зміни до статті 4 Закону України «Про використання земель оборони» щодо підвищення ефективності використання виділених земельних ділянок» (№ 296-IX від 14.11.2019)… та Закон України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії #рейдерству» (№ 340-IX від 05.12.2019», — додав парламентар.

Крім того, як зазначив Мейдич, за поданням комітету парламентом прийнято у першому читанні 5 законопроектів.

«За звітний період відбулось 22 засідання комітету, на яких розглянуто 70 питань, в тому числі 21 законопроект, з підготовки і попереднього розгляду яких комітет визначений головним.

За період роботи другої сесії Верховної Ради України дев«ятого скликання (вересень 2019 — січень 2020 року) у комітеті опрацьовано  1520 звернень від народних депутатів України, органів державної влади, громадських організацій та громадян», — підсумував заступник голови комітету.

Перейти ВВЕРХ