Найцікавіше

Прогноз: Суттєвого зростання цін на свинину до початку літа не буде

Таку думку висловив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, повідомляє прес-служба агрохолдингу.

«Якщо в січні вартість кілограма живої свинини складала 40-42 грн., то вже в березні вона зросла більш ніж на 20% — до 50-52 грн», — зазначи він. 

За словами Сергія Касьянова, подорожчання живих свиней на першому етапі було пов’язано з сезонним підвищенням попиту на свинину.

«Навесні в нашій країні традиційно збільшується попит на свинину. По-перше, в цей період наші люди відзначають цілий ряд свят, починаючи з Жіночого дня 8 березня, а, по-друге, весняне зростання споживання пов’язане з поліпшенням погоди: з появою весняного сонечка українці готують більше м’яса на свіжому повітрі », — коментує аграрій.

Згодом на підвищення цін вплинули санітарно-карантинні заходи, пов’язані з поширенням в Україні коронавірусу.

«Карантин та санітарні обмеження призвели до ускладнення доставки вантажів та, зокрема, свинини в різні частини країни. Додайте до цього ажіотажний попит на м’ясо в період карантину. В умовах самоізоляції наші співвітчизники активно формують продовольчі запаси, закуповуючи продукти про запас», — пояснює Сергій Касьянов.

Однак, як вважає глава ради директорів KSG Agro, в найближчій перспективі — до початку літа — не варто очікувати істотного зростання цін на живих свиней, оскільки подальше подорожчання обмежене купівельною спроможністю населення.


Для довідки: свинокомплекс агрохолдингу KSG Agro, розташований в с. Нива Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська обл.), щорічно виробляє 10 тис. т свинини, що становить 50% від споживання жителів Дніпропетровського регіону.

Паливозаправник MAN 18.264

Технічний стан
Ціна: 25000$
Купити

Фреза Grimme GF75-4

Технічний стан
Ціна: 9900$
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 179200$
Купити

Жатка CLAAS С750 +візок

Технічний стан
Ціна: 7000$
Купити

Зерновоз МАН 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити
Перейти ВВЕРХ