Найцікавіше

Посівна у Вінницькій області випереджає минулорічну на 10 днів

Про це  повідомив директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Микола Ткачук.

«На сьогоднішній день практично всі райони вже почали посів ярих зернових і зернобобових культур ранньої групи.  Із запланованих культур сільгоспвиробники наразі сіють ярі ячмінь, пшеницю, горох та овес. Близько 40% від прогнозованих площ вже посіяно. За темпами посівної цьогорічна кампанія випереджує минулорічні строки у середньому на 10 днів», — йдеться у повідомленні департаменту. 

За його словами, відповідно до структури посівних площ, у поточному році на Вінниччині планується посіяти 97 тис. га ярого ячменю, близько 10 тис. га ярої пшениці, гороху — понад 8, 5 тис. га.

Забезпеченість сільгосппідприємств  області кондиційним насінням ярих зернових і зернобобових ранньої групи, враховуючи страховий фонд,  — стовідсоткова, насіння кукурудзи і сої господарства продовжують заготовляти.

За прогнозом Миколи Ткачука, з наступного тижня в області розпочнеться масовий посів технічних культур, зокрема, цукрових буряків, — погодні умови це дозволяють.

Перейти ВВЕРХ