РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 14900$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна МАGYAR

Ціна: 10000$
Купити

Найцікавіше

Використання АРМА для рейдерства на конкретному прикладі

“Невстановлені особи використовуючи підконтрольні суб’єкти господарювання ТОВ «Українська металургійна компанія» та ТОВ «ЖК» Воздвиженка» спільно із посадовими особами АРМА вчиняють дії пов’язані із незаконним заволодінням майном (нерухомим та рухомим, яке знаходиться в нерухомому) інших суб’єктів по всій території України” – саме таким формулюванням в повній мірі можна охарактеризувати дії АРМА та приватних суб’єктів господарювання щодо незаконної передачі в управління майна юридичних осіб.

Згідно з Ухвалою Дніпровського районного суду м. Києва від 07 квітня 2020 року накладено арешт на майно юридичних осіб. Метою накладення арешту в ухвалі зазначено “збереження речових доказів та забезпечення цивільного позову ТОВ «Українська металургійна компанія».

Відповідно до ст. 19 Закону України “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів” АРМА здійснює управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у тому числі як захід забезпечення позову – лише щодо позову, пред’явленого в інтересах держави, із встановленням заборони розпоряджатися та/або користуватися такими активами, а також у позовному провадженні у справах про визнання необґрунтованими активів та їх стягнення в дохід держави із встановленням заборони користуватися такими активами. А з Ухвали від 07 квітня 2020 року вбачається, що на перелік майна, зазначений в ній, накладається арешт з метою забезпечення цивільного позову приватного суб’єкта.

В такому випадку АРМА не має повноважень згідно з законодавством управляти майном арештованим з метою забезпечення цивільного позову приватного суб’єкта і дана обставина формує додатковий склад злочину для посадових осіб АРМА.

15 травня 2020 року АРМА оголосило конкурс щодо відбору управителя 126 об’єктами нерухомого майна, які належать різним суб’єктам господарювання, тим самим продовжуючи реалізацію злочинного плану, про який йдеться вище.

За інформацією від наближених до керівництва правоохоронних органів джерел конкурс оголошено під конкретного переможця – ТОВ «ЖК» Воздвиженка», яке вже має негативний досвід управління аналогічними об’єктами.

Про пов’язаність юридичних осіб ТОВ “ЖК “Воздвиженка” та ТОВ «Українська металургійна компанія» свідчить наступне:

ТОВ “ЖК “Воздвиженка” входить, як зазначено на їх офіційному сайті, в групу компаній DСH, кінцевим бенефіціаром якої є така особа, як Олександр Ярославський.

Олександр Ярославський дуже тісно пов’язаний і з компанією ТОВ «Українська металургійна компанія», про що свідчить інформація з відкритого реєстру бази даних youcontrol

Ярославський є колишнім співвласником одного з найбільших банків України – УкрСиббанку. Саме в рамках кримінального провадження, яке стосується УкрСиббанку, і винесена вищевказана незаконна ухвала щодо арешту майна.

На сайті DCH в розділі “Інвестиційна історія” вказана інформація про інвестування в галузь промисловості та придбання УкрСиббанку інвестиційним фондом.

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Бочка 16 м3

Технічний стан
Ціна: 95000 грн.
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Сівалка John Deere 1780 Planter

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити
Перейти ВВЕРХ