РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 108500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Ціна: 45000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити

Найцікавіше

Удосконалено Operations Center від John Deere

Як говориться у повідомленні компанії, оновлення роблять додаток більш простим у використанні та забезпечують когерентність із останньою мобільною версією.

Програма MyOperations App для смартфонів і планшетів перейменована на Operations Center mobile та підтримує вебверсію Operations Center. Кожна з них надає користувачам комплексні інструменти управління виробничими процесами. Інструмент Work Planner є ще одним удосконаленням і основною функцією нової системи AutoSetup, що надає змогу фермерам упорядковувати свої робочі процеси та пришвидшує роботу операторів у полі.

«Для пришвидшення аналізу та прийняття рішень фермери вже користуються популярним додатком Operations Center, який гарантує збір і надійне зберігання даних щодо полів, культур і техніки, що надходять із під»єднаних машин. З метою задоволення мінливих потреб фермерства вдосконалений додаток Operations Center розроблений для структуризації та організації даних ферм», — йдеться у повідомленні.

Він може допомагати фермерам під час створення, планування, контролю й аналізу даних, необхідних для прийняття обґрунтованих бізнес-рішень, використовуючи такі функції:

Setup (Налаштування) використовує підключення JDLink та Operations Center для синхронізації даних ферми, заощаджуючи час на усунення можливих помилок введення даних.

Plan (Планування) використовує дисплей 4-го покоління з технологією Work Planner для покращення ефективності завдяки підвищеній точності.

Monitor (Моніторинг) із підключенням JDLink та новими вкладками «Home» («Головна») та «Map»(«Картографування») допомагає фермерам пильно стежити за процесами, щоб забезпечити якість і ефективність роботи, навіть у дистанційному режимі.

Нова вкладка Analyze (Аналіз) у додатку Operations Center допомагає фермерам аналізувати цьогорічні результати та перетворювати їх на рішення наступного року.

«Ми знаємо, що сучасні фермери завжди в русі, тому версія додатка Operations Center зараз набуває особливо важливого значення, — розповідає менеджер із маркетингу цифрових технологій John Deere Пітер Кох, — Ось чому компанія John Deere вдосконалила як вебверсію, так і мобільну версію, зробивши подібними інтерфейси та способи функціонування».

Щоб користуватися всіма перевагами технологій точного землеробства John Deere, Пітер Кох пропонує фермерам придбати таке обладнання:

– дисплей CommandCenter 4-го покоління, завдяки якому фермери зможуть краще контролювати дії машини з кабіни;

– приймач StarFire для забезпечення точного позиціонування;

– телематика JDLink, яка слугує як бездротове підключення між машинами та передає дані з дисплея 4-го покоління до Operations Center.

Використовуючи новий інструмент Work Planner із Operations Center, фермери можуть попередньо виводити всю необхідну інформацію на дисплей, тому операторам більше не потрібно буде цього робити з кабіни.

Удосконалений додаток Operations Center уже запущено, і нові клієнти можуть створювати обліковий запис в Інтернеті або завантажувати мобільний додаток Operations Center із Google Play або Apple App Store. Зареєстровані користувачі автоматично отримуватимуть усі оновлення як в Інтернеті, так і в мобільних версіях Operations Center. Додаткову інформацію про новий додаток Operations Center можна отримати в дилера John Deere або переглянути на сайті John Deere Operations Center.

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Технічний стан
Ціна: 40000$
Купити

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити
Перейти ВВЕРХ