РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Ціна: 32000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4030 (штанга 30,5 м)

Ціна: 162 000 $ з ПДВ
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 40000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Ціна: 35000$
Купити

Найцікавіше

Харчування для спортсменів: основи збалансованого раціону

80% успіху у спорті залежить від правильного та збалансованого харчування. З цього матеріалу, який склали експерти порталу “Рейтинг Букмекерів” ви дізнаєтесь про основи правильного харчування для спортсменів — як підібрати щоденний раціон у залежності від навантажень, що їсти перед тренуванням, а також які помилки допускають атлети, заповнюючи свій продуктовий кошик.

Що має містити раціон спортсмена?

Поняття «правильне харчування» може значно відрізнятись у залежності від того, яку мету переслідують ваші тренування. Втім, раціон будь-якого атлета має містити наступні компоненти:

  1.     Білки. Білки необхідні для росту усіх тканин в нашому тілі, у тому числі і м’язових. Дієтологи рекомендують вживати не менше 1 граму білку на 1 кілограм маси тіла. При інтенсивних тренуваннях, особливо з метою набору маси, цей показник може буди підвищений до 2-3 грам на кілограм. Дуже важливо отримувати білок з різних джерел, щоб забезпечити свій організм усіма необхідними амінокислотами.
  2.     Жири. Багато спортсменів намагаються уникати жирів у своєму раціоні, вважаючи, що це допоможе їм знизити вагу та покращити рельєф. Це велика помилка, адже жири необхідні для засвоєння вітамінів А, Е, К і D, приймають участь у формуванні суглобних поверхонь та клітинних мембран, а також забезпечують наше тіло енергією. Втім, спортсменам варто вживати «правильні» ненасичені жири із високим вмістом Омега-3 та Омега-6.
  3.     Вуглеводи. Вуглеводи — речовини, з яких ми отримуємо більшу частину енергії. Їх можна розділити на дві групи — «повільні» та «швидкі». Останні призводять до стрімкого підвищення рівня цукру в крові та перероблення його у жирові запаси. Таким чином, спортсменам потрібно робити акцент на повільних вуглеводах.
  4.     Вітаміни та мінерали. Для нормального функціонування організму людини потрібно 13 вітамінів, а також понад 80 мінеральних речовин. Дефіцит будь-якого з них може призвести до погіршення самопочуття, млявості, уповільнення регенеративних процесів, гормонального дисбалансу, тощо.

Рекомендовані продукти для спортсменів

На сьогоднішній день існує багато різних спортивних дієт, однак переважна більшість з них містить наступні продукти:

  • Крупи. Ці продукти — справжній подарунок для атлета, адже вони містять майже усе необхідне для нашого організму. Перш за все, це гарне джерело «повільних» вуглеводів та клітковини, що сприяє гарному травленню та почуттю ситості. Окрім цього, деякі крупи багаті на білок, вітаміни, мінеральні речовині та ненасичені жирні кислоти.
  • Риба та морепродукти. Користь дарів моря важко переоцінити. Засвоюваність риби складає 93-98%, у той час як звичайне м’ясо засвоюється максимум на 89%. До того ж, морська риба є багатим джерелом Омега-3. Так, дорослій людині необхідно вживати рибу лише два рази на тиждень, щоб забезпечити свій організм необхідною кількістю цієї жирної кислоти.
  • Свіжі овочі та фрукти. Овочі, фрукти та ягоди — основне джерело вітамінів в нашому раціоні. Окрім цього, вони містять багато клітковини і сприяють здоровому травленню. Спортсмену потрібно щоденно вживати приблизно 250 грамів овочів, а також 150 грамів фруктів.
  • Молочні продукти. Молоко та вироби з нього містять багато білку, незамінних амінокислот, вітамінів та мінералів. Вони дуже корисні для роботи опорно-рухового апарату, кишечнику та м’язів.

Важливо пам’ятати, що деякі продукти можуть бути протипоказані людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту та харчовими алергіями. Наприклад, вживання молочних продуктів людьми із непереносимістю лактози може призвести до діареї та інших розладів.

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Технічний стан
Ціна: 32000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Технічний стан
Ціна: 35000$
Купити

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити
Перейти ВВЕРХ