Проект створення тимчасової слідчої комісії, спрямованої на вивчення дій, які привели за результатами ревізії державного підприємства АТ «Укрзалізниця» в травні 2020 року, охоплював дії керівників і членів наглядової ради 2017-2020 років.
На момент подачі проекту в ВРУ ревізори знайшли порушеня, які призвели до рекордної суми в 12 млрд гривень. У пояснювальній записці були всі керівники УЗ і члени наглядової ради, які привели до такого занепаду стратегічне підприємство України.
Кравцов, Марчек, навіть збиралися перевіряти і слухати свідчення Бальчуна, який на сьогоднішній день знову повернувся в Україну в якості інвестора, але вже в бізнес з видобутку бурштину…
Пояснювальну записку можна скачати з сайту ВРУ, пряме посилання на документ.
Починаючи з 2017 року керівництво, включаючи наглядову раду показувало стрімке падіння і максимальне зростання збитків УЗ і до 2020 тільки за мінімальною оцінкою сума порушень, яку виявили ревізори склала більше 12 млрд.
У процентному співвідношенні за часткою участі д підприємства в сфері залізничного, впала до рекордних 15% участі на ринку перевезень, інше перейшло в приватні руки, менш ніж за 3 роки під керівництвом Кравцова і наглядової ради.
На кінець 2020 року, частку участі в сфері перевезень вдалося наростити з катастрофічних 15% до 24% і за 2021 планувалося довести до 41%, практично до рівня 2017 року коли і почався стрімкий спад.
Але не дивлячись на позитивну тенденцію нинішнього керівництва, ТСК перестала розглядати діяльність керівництва і наглядової ради 2017-2020 років, які привели до такого стану в АТ «Укрзалізниця», а почало активно «розглядати» керівництво Жмака.
Про це заявила Юлія Гришина на недавніх зборах ТСК у себе в фейсбук і в своєму телеграм каналі.
Також ТСК проігнорували що діям і постановами наглядової ради в лютому, були припинені реформи в Укрзалізниці.
Про це повідомив УСПП.
«Український союз промисловців і підприємців стурбований останнім рішенням наглядової ради АТ” Укрзалізниця “про зупинку реформування «Укрзалізниці».
І направили відповідне звернення і безпосередньо до Гришиной і ТСК і Кабінету Міністрів України.
Замість цього Гришина взяла до уваги заяву ніколи не існувала організації «Антикорупційний інститут», сторінка в мережі інтернет якої була створена 9 травня 2021, вже після того, як її заяву розтиражували деякі ЗМІ і телеграм канали.
ТСК УЗ не розглядає дії попередніх керівників і членів наглядової ради
