РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 43000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Ціна: 15000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Ціна: 20000$
Купити

Найцікавіше

Кидав друзів, продавав наркотики і «полуничку». Правда про «кримінальну» юність Кості Калоші (Костянтина Бедового). Частина 2

Відомий в навколокримінальних колах Києва Костя Калоша (Костянтин Бедовий), як і всякий безнадійний невдаха, любить прикрасити і потішити власне ЧСВ. Він називає себе кримінальним авторитетом і паханом, який в 90-ті нібито тримав півстолиці. На ділі його кримінальна «імперія» з братками, пушками і шестисотими – фейк найнижчого гатунку. Не дивно, казкар з нього такий же, як і кримінальний авторитет. Ми поспілкувалися з тими, хто знав початківця Костю Калошу. Їхні спогади лягли в основу історії звичайного терпіли і скеса, яку ми перекажимо в декількох частинах.Гроші важливіше друзівУ першій частині життєпису Кості Калоші ми розповіли, як він починав: обкрадав власну сім’ю, був «чорним стоматологом» і намагався сколотити капітал на відеосалоні з порнографією. Потім зв’язався з КДБ і став швейцаром у валютному ресторані.
Нічого не представляв з себе Калоша «випливав» тільки за рахунок друзів і рідних. Вони давали йому роботу, позичали гроші, допомагали зв’язками. Але замість подяки Калоша їх кидав, за що незмінно був битий. Наприклад, на рубежі 80-90-х Калоша наводив на євреїв, які хотіли емігрувати з України. Він працював навідником у бригади старих Воскресенських блатних, яких навів на сім’ю Шріфтеликів – близьких друзів своїх батьків. Шріфтелики збиралися виїхати в США і купували через Калошу валюту. Той вирішив скористатися шансом і пограбувати їх. Відібрати гроші силою не було ніяких шансів: Калоша – патологічний боягуз, здатний розмахувати кулаками тільки через спини по-справжньому міцних хлопців. План з фальшивою валютою теж не спрацював: покупці швидко помітили підробку, і Калоша про це пошкодував. Сім’я благополучно полетіла за океан, а Калоша з розбитим обличчям і фальшивими доларами в кишенях залишився в Києві, на нижчому щаблі кримінальної ієрархії.
 ТОВ «Сакура»
Паралельно з роботою консьєржем в ресторані Калоша знову задумався над приватним бізнесом. Разом з близьким другом заснував фірму «Сакура». Калоша значився в ТОВ заступником гендиректора. Контора включала в себе ларьок на бульварі Шевченка. З-під поли там продавали самі ходові товари на зорі 1990-х: контрафактні сигарети, палену горілку, презервативи, порнографічні календарики і відеокасети. Намагалися навіть збувати наркотики.
Справи йшли непогано, ларьок приносив виручку, але калоші цього було мало. У якийсь момент він вирішив винести бізнес, зваливши відповідальність за це на свого друга і сусіда. Він запросив матір цього друга працювати в «Сакуру» менеджером-товарознавцем. На той момент він вже регулярно «підчищав» касу. Коли жінка пропрацювала кілька місяців і освоїлася на посаді, Костя Калоша без попередження влаштував переоблік, який, природно, виявив величезну нестачу. Винною за порожню касу, з якої сам же тягнув гроші, він призначив товарознавця – дочку героя війни. У бідної жінки не було можливості довести свою невинність. Калоша став шантажувати її в’язницею і поставив ультиматум: або зона, або продаж квартири на Воскресенці по сусідству з Калошами і повний розрахунок по боргах. Можна тільки уявити, що пережила жінка, по нещастю опинилася знайомою з відморозком Костею Калошею. Бандитські часи, злидні, шантаж, погрози відібрати дах над головою. І все це – від кращого друга свого сина. Жінка так і не змогла з цим впоратися. Через два роки вона померла, до наших днів не дожив і син.
 Наркотики і проституція в «Заїрі»
Калоша вважав гарною ідеєю звести в могилу друга і йогу матір. Без сторонніх він зміг вичавити останнє з «Сакури» і зібрати гроші на нову справу. Разом з ще одним другом, Феліксом Каплуном, Костя Калоша налагодив поставки наркотиків у нічні клуби Києва та Київської області. Найвідомішими і великими закладами, через які збували товар, були клуби «Заїр» в Ірпені і «Дискотека-2000» на Нивках.
У 1993 році Каплун втік до США і звідти налагодив поставки «синтетики» в Україну. «Синтетиками» називають дешеві наркотики – одні з найбільш токсичних і небезпечних для організму. Костя Калоша взявся за збут і розповсюдження отрути серед столичної молоді. Уже в 1994 році він став співзасновником «Заїру» і перетворив клуб в мекку для наркоманів і любителів продажної любові. «Торговець смертю» і його подільники не просто барижать травичкою, на ній капітал не сколотити. Вони цілеспрямовано підсаджували молодь на важкі наркотики», – писав Антикор.
Хлопці і дівчата, не підозрюючи про смертельну небезпеку, безкоштовно пропонували спробувати наркотики. Потім знову і знову. Для молодого організму навіть двох доз «синтетики» досить, щоб викликати залежність. В цьому і була мета: перетворити молодих людей в наркоманів, а їхнє життя – в справжнісіньке пекло. Підсівшу на речовини молодь шантажували, вимагали гроші за нову дозу або змушували відпрацьовувати. Хлопців залучали до розбій і кримінал, дівчат – в проституцію. «Скільки молодих людей опинилися в заручниках синдикату, точно ніхто не знає. Але рахунок ведеться сотнями. Стільки загублених життів на совісті Бедового і його бариг», – йдеться в матеріалі Антикора.
 Недомужчина
Костя Калоша активно втручався в злочинний промисел і залучав до нього найближчих друзів. Як він з ними обходився, ми вже писали вище. Одному з них – Віталіку Лопаті – він запропонував працювати сторожем, охороняти свій будинок. Друга дитинства Калоші відвів тимчасовку в своєму дворі. Своїх собак він містив в кращих умовах, ніж друга дитинства. У цьому сараї чоловік провів останні дні життя, там же знайшли його тіло.
Ще одного друга, Юрія Зіньківського, Костя Калоша найняв водієм. Добродушний і безвідмовний Зіньківський чесно виконував роботу і терпів витівки свого неадекватного «боса». Одного разу він возив Калошу по різних точках – збирати бандитську касу. В одному з «офісів» той застряг на кілька годин, а коли вийшов, не виявив в машині водія. Зіньківський з’явився через кілька хвилин і це призвело до скандалу. Калоша в присутності співробітниць контори став грати в директора і кидатися на водія. Справа в тому, що на той момент Калоша вже як кілька років сам активно вживав наркотики, і вони позначилися на його чоловічому здоров’ї. Тому він періодично включать «альфа самця», щоб хоч якось підняти свою гідність в очах жінок. Але навіть залізні нерви іноді здають: Зіньківський довго не роздумуючи послав Калошу у відомому напрямку. Водієві вистачило мудрості не бруднити руки в бійці: його начальник відбувся принизливим лящем. Щоб не йти з касою на своїх двох, опущений і зганьблений Костя Калоша був змушений просити у друга вибачення – прямо на очах дам, яких так хотів вразити.
 Не та «полуничка»
Кидати друзів – не єдине, що у Кості Калоші виходить добре. Він неперевершений брехун і любитель прикрасити. У його хворій уяві він – суворий мужик і кримінальний авторитет, якого вистачило розуму пережити лихі часи і створити бізнес-імперію. У 1997 році він опинився в ОПГ справжнього київського авторитета Віктора Рибалка (Віктор Рибка). Якщо вірити Калоші, він був чи не правою рукою Рибки, але всі знають: вірити не можна жодному його слову. Костя Калоша не відрізнявся ні розумом, ні силою, ні хоробрістю і не годився ні на яке діло. Єдине, що йому міг довірити Рибка, – бути хлопчиком для биття, виконувати роботу «принеси-подай». Коли на сходках серйозні люди говорили, Костя Калоша розносив чай і мив після них чашки. Іноді його просили привезти з «Сакури» пару порнокасет. Очевидець однієї з таких сходок розповів, що одного разу Калоша помилково привіз Рибці гей-порно замість класики. Ватажок ОЗУ в присутності братків підняв на сміх свого недоумка-підлеглого. З тих пір до всіх бід Калоші додалася нова: постійні насмішки, знущання і слава «любителя хлопчиків». Далі буде.

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Технічний стан
Ціна: 40000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити

Цистерна MAGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити
Перейти ВВЕРХ