РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна MAGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити

Найцікавіше

Руками Зеленського позбавляються від конкурентів: як Данилов “розводить” президента на засіданнях РНБО

На найближчому засіданні РНБО буде знову накладати санкції. Тепер – на так званих “обнальщиков” і “скрутчиків ПДВ”. Здавалося б, молодці. Але насправді відбувається просто “переділ ринку” руками РНБО: від одних “скрутчиків” позбудуться, розчистивши поле для інших.
Завтра, 9 квітня, відбудеться чергове засідання Ради нацбезпеки і оборони, яке вже не в жарт називають другим урядом. І не даремно, тому що якщо якісь питання не можна вирішити “в білу” на Кабміні, їх можна вирішити руками РНБО, яке тиждень за тижнем штампує санкції проти громадян України.
РНБО, раніше про який українці чули тільки мало не під час зміни його керівництва, раптом нізвідки не візьмись взялося засідати щотижня і виносити одне за одним гучні рішення. І начебто все красиво: і з фінансуванням тероризму боремося, і з контрабандистами. Але це якщо дивитися з боку обивателя. А якщо копнути глибше, то з’ясовується, що РНБО і його секретар Олексій Данилов – просто інструмент боротьби одних з іншими.
У правовій державі, яка бореться з явищем, а не з людьми, проводиться системна робота з виявлення, документування та притягнення до відповідальності всіх, хто до цього явища причетний. В Україні ж можна прийти до Данилову, дати дані на своїх конкурентів, їх “вдарять” санкціями, а прийшли залишаться при справах. І здається всі у виграші – РНБО “працює, не покладаючи рук”, президент Зеленський, думаючи, що вибудувана ним система влади ефективно бореться з негативними явищами в країні, хвалить РНБО. Але ось тільки самі негативні явища нікуди не діваються – прийшли до Данилову топ-корупціонери просто позбавляються від своїх конкурентів, чистять “ринок” і продовжують свою діяльність.
Крім цього, сьогодні будь-який правоохоронний або ні дуже орган може “під шумок” підкласти Данилову із Зеленським свої неугодні кандидатури до списку санкцій – кого потрібно “притиснути”.
Останні санкції РНБО проти контрабандистів тому найяскравіше підтвердження. “Під санкції потрапили тільки певні люди, які заважають” турецькому напрямку “. Їх там більше половини. А решта там або випадково, або з інших причин. Відбирали за принципом “хто неугодний спецслужбам”, – відкрито заявив внесений до списку санкцій минулого тижня митний брокер і власник ТОВ “Валгер груп” і “Аеропорт Київ Карго” Орест Фірманюк.
За його словами, він виявився в списку санкцій через те, що на нього розлютилися в СБУ. А сам список, на його думку, складений на догоду одному бізнесменові, який таким чином намагається позбутися від конкурентів з торгівлі турецьким одягом і взуттям.
Рівне така ж ситуація прямо зараз відбувається з так званими “обнальщікамі”. Сьогодні готується список тих, хто завтра на засіданні РНБО підпаде під санкції. І паралельно з цим в останні дні на безлічі сайтів “розганяються” замовні статті про десятки підприємств та осіб, яким приписують конвертаційну діяльність і скручування ПДВ: В’ячеслав Стрілківський, Андрій Бобогло, Хідірян Мисак, фірми “Мінора груп”, “Алеф груп” і ряд інших.
Тільки конкретно по Стрелковському в останні дні на різних “жовтих” сайтах вийшло до десятка матеріалів. Таким чином, по-перше, готується грунт для несформованого рішення РНБО – щоб було що “підкласти”, а, по-друге, викликати у названих осіб занепокоєння (але до цього повернемося в кінці публікації).
Хто цим займається? За нашими даними, на цей раз “правою рукою” секретаря РНБО Данилова виступив якийсь Віктор Яровий, відомий “скрутчик” і “обнальщік”, що знаходиться під дахом СБУ. Це підтверджується і швидким аналізом виходять зараз в мережі статей на “зливних бачках” – в них пишуть про кого завгодно, але тільки не про Яровому, який, якщо вже братися за “обнал”, повинен першим стояти в списку на санкції РНБО. Але про нього не йдеться ні в інтернеті, ні в що готується на завтра списку санкцій.
Яровий – великий конвертатор, в операціях якого сьогодні у нього задіяні дві основні фірми. Це ТОВ “Адога Універс” і ТОВ “Стокхолд” – обидві зареєстровані в Харкові: “Адога сервіс” в якомусь занедбаному нежитловому приміщенні на вулиці Чуваської, 8, а “Стокхолд” і зовсім в напіврозвалених “хаті” на вулиці Велозаводській 2 на околиці міста. Сьогоднішнє місце реєстрації ТОВ “Адога Універс” в ХарковіА тут сьогодні зареєстровано ТОВ “Стокхолд”
Але це сьогодні, а за останній рік обидві фірми мало не по п’ять разів змінили свої реєстраційні адреси – ТОВ “Адога Універс” взагалі раз на місяць “переїжджає” з одного міста в інше. Зрозуміло, чому.Як ТОВ “Стокхолд” переїхало з Кропивницького до ХарковаА ось так балується перереєстрацією друга фірма Ярового “Адога Універс”
Ось буквально для прикладу одна з реалізованих схем Ярового, що потрапила в поле зору податкової. Якесь ТОВ “Е-світ постач” (про нього окремо трохи нижче) в Запорізькій області оформляє 264 податкових накладних, “продавши” сигарет ТОВ “Стокхолд” зі сплатою ПДВ в 60 млн 884 тисяч гривень. Рівно о цей же день ТОВ “Стокхолд” відразу ж реєструє 1815 накладних на 59 млн 300 тисяч гривень ПДВ ТОВ “Адога универс” як “продаж” газу і сільськогосподарських товарів. Після цього ТОВ “Адога универс”, в свою чергу, теж в цей же день передає 1 631 накладну на 59 млн 300 тисяч гривень ПДВ цілим 580 фірмам, кінцевим клієнтам. В результаті цього держава втратила 59,3 млн грн податкових платежів.
Але, повторимося, ні ТОВ “Адога Універс”, ні ТОВ “Стокхолд”, ні сам стоїть за ними Віктор Яровий не фігурують в замовних статтях про “обнальщіков”, активно сьогодні тиражованих в “сірих” ЗМІ України, не з’являться вони в п’ятницю і в списку РНБО. Тому що саме ця людина і формує разом з СБУ завтрашній порядок денний Олексію Данилову.
Чи не з’явиться там і відома донецька “схемщіца” Ірина Долозіна, в.о. начальника Головного управління Державної податкової служби в Донецькій області. Про неї говорять і пишуть уже багато років, називають десятки фірм, що беруть участь в “скручування ПДВ” і які контролює Долозіна, але ніяких кримінальних проваджень, ніяких звільнень – Ірина продовжує спокійно займатися своїми справами, з якими взялося боротися РНБО.
Зокрема, одна з фірм, контрольована Долозіной – та сама ТОВ “Е-Світ постач”, що бере участь в схемі з фірмами Віктора Ярового. Можливо, саме тому прізвища Долозіной в завтрашньому списку санкцій ми не побачимо.
Днями видання “РБК” з посиланням на свої джерела повідомило, що головним ініціатором санкцій є секретар РНБО Олексій Данилов: його аналітики займаються збором необхідних матеріалів і готують черговий списку санкцій. Ось так на швидку руку, на підставі “підкинутих” на стіл “матеріалів” з сумнівних сайтів новин, без кримінальних справ і наслідків можна просто накласти санкції на одних на догоду іншим, підім’явши під себе ринки.
“Співрозмовники видання також визнають, що нерідко від РНБО надходять юридично” сирі “рішення, які ОП доводиться допрацьовувати”, – пише видання.
Чи знають в ОП, що їм доводиться допрацьовувати за Даниловим, і як, на підставі чого і завдяки кому готуються проекти рішень РНБО? Цілком можливо. З огляду на, що якраз перед тим, як РНБО вирішило взятися за “обнальщіков”, в Офісі президента з’явився новий “смотрящий” за фіскальним ринком – колишній міліціонер і податківець Андрій Гмирін, про що вчора заявив головний редактор видання “Цензор.нет” Юрій Бутусов. За його словами, останнім часом Гмирін в будівлі ОП на Банковій – частий гість, він з’являється там регулярно.
Як пише телеграм-канал “Дон Кіхот” , що спеціалізується на зборі інформації про скручування ПДВ в Україні, деякі з “обнальщіков”, перерахованих в публікаціях на жовтих сайтах “почали активно збирати гроші і шукати кому їх передати”.
“Їм почали вказувати на” місію і рятівника “в особі добре нам відомого Андрія Гмиріна. Мовляв, він точно вирішить, несіть. Суми озвучуються більш ніж значні. Подальшу роботу по обналу пропонують кришувати за 1,5% від обороту. З огляду на особистість бенефіціара, припускаємо, що вкидання інформації (з прізвищами “обнальщіков” і назвами фірм) був організований ним же, мета зрозуміла “, – пише тг-канал.
Чи знає особисто президент України Володимир Зеленський про те, що йому підсовують підписувати після п’ятничних засідань РНБО. Навряд чи. А варто було б знати. Тому що, судячи з усього, з огляду на, що в подібних переділах чорних ринків під конкретних людей беруть участь мало не всі вищі державні органи країни, припинити цю “виборчу кара”, яку назвати боротьбою з корупцією язик не повертається, може тільки президент. Але поки його тільки успішно “розводять”. Від п’ятниці до п’ятниці.

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Технічний стан
Ціна: 35000$
Купити
Перейти ВВЕРХ