РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Ціна: 15000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна MAGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити

Найцікавіше

Ядерна корупція під 4 мільярди: як нардеп Остап Шипайло «ламає під себе» тендер на будівництво сховища високоактивних відходів

Навколо багатостраждального будівництва сховища проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС, розгортається новий масштабний корупційний скандал. Нардеп від «СН» Остап Шипайло з порушеннями заводить під тендер ціною в 3 842 823 792 грн. консорціум «Адамант і Кінтегро» (АіК), створений під цей проект в лютому 2021-го року. Стратегічне значення об’єкту і втручання Президента
Спершу коротко про стратегічну важливість ВАВ. Наказ про будівництво об’єкту Державне агентство України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) видало ще в травні минулого року. Втім, з першої спроби провести відповідні тендери та розпочати будівництво не вдалося – численні скарги учасників та відповідність вимогам. 31 грудня була запущена повторна процедура і 15 квітня очікується початок аукціону. Враховуючи стратегічну важливість спорудження сховищ відпрацьованого ядерного палива, Президент Володимир Зеленський 29 січня 2021-го року увів у дію рішення РНБОУ про заходи із нейтралізації загроз у сфері атомної енергетики та промисловості.
Щодо сховища (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС, то воно гарантуватиме радіаційну безпеку та надійне проміжне зберігання високоактивних радіоактивних відходів протягом усього терміну його експлуатації терміном до 100 років. Це має надважливе екологічне значення. Українська сторона повинна прийняти на зберігання високоактивні радіоактивні відходи відповідно до Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про науково-технічне співробітництво в галузі атомної енергетики від 14 січня 1993 року. Його хочуть збудувати на території існуючого комплексу виробництв «Вектор» у Чорнобильській зоні відчуження. Нехитра нахабна схема 15%
Тепер щодо корупційної схеми, яку закручує вищезгаданий львів’яни, обраний  нардепом за списками партії «Слуга народу», Остап Шипайло. Відомо, що він впливає на ДАЗВ, користуючись зв’язками з керівництвом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.  Зокрема, особливо цінною є «співпраця» з першим замміністра  Богданом Боруховським. Шипайло всіляко намагається отримати долю від будівництва ВАВ замовником якого є Державне спеціалізоване підприємство “Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами” (ДСП “ЦППРВ”).
Деталі нам розповіла людина, яка потрапила під «корупційний каток» 33-літнього молодика Остапа, фігуранта низки журналістських розслідувань.
Зі слів співрозмовника, нардеп Шипайло запевняє усіх, що повністю взяв ситуацію щодо будівництва сховища під свій контроль. Він відразу ж почав заводити під тендер консорціум «Адамант і Кінтегро» але коли виплили численні порушення у їхній документації (детальніше нижче), то послав з пропозиціями «гінця» до компанії ТОВ «ЮТЕМ-інжинирінг». Ціна питання  – 15% «відкату» (під 580 мільйонів гривень). Пі це Шипайло виставив «гарантійні вимоги»: необхідність укладення договорів субпідряду з «правильними» фірмами; переуступка прав, де потрібно; частка акцій в компанії і навіть застава частини майна кампанії під гарантію виконання зобов’язань.
В силу зрозумілих обставин поки не повідомляємо ім’я нашого інформатора. Але він запевнив, що в Національне антикорупційне бюро уже поступили відповідні документи і зовсім скоро усі деталі стануть відомі громадськості.
Таке «викручування рук» свого ефекту у випадку з «ЮТЕМ-інжинирінг» результату не дало і тепер Шипайло всіма силами таки просовує «АіК», створений під проект в лютому цього року. Аналіз поданих компанією документів для участі в торгах свідчить, що вона не відповідає цілій низці вимог. А саме:

  • Графік отримання допусків на проведення особливих робіт не відповідає дійсності та фактичним обставинам торгів;
  • Вказано недостовірні дані щодо ресєтрації плтаником ПДВ;
  • Не в повному обсязі надані необхідні договори, а частина з поданих взагалі фактично не діяла;
  • Щодо не усіх фахівців надано кваліфікаційні сертифікати спроможності ведення відповідних робіт;
  • Надана копія Акту перевірки готовності до експлуатації не містить інформації про те, що на об’єкті “Реконструкція головного корпусу ІІ черги ЧАЕС (енергоблоки 3, 4) з підсиленням і герметизацією будівельних конструкцій, що виконують функції огороджувального контуру НБК” не вказано, що ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “АДАМАНТ” залучалася до виконання робіт в якості субпідрядника.

Що цікаво БК «Адамант» (складова консорціуму «АіК») Петра Левченка входить до складу корпорації «Укрбуд», діяльність якої раніше контролював екснардеп Максим Микитась. Як відомо, у жовтні 2019 року йому оголосили підозру у справі про аферу з квартирами для Нацгвардії. З жовтня 2019 року по листопад 2020 року він перебував у СІЗО, поки не пішов на угоду зі слідством.
Також БК «Адамант» замішана у цілій низці різних будівельних афер. Про деякі з них ціною в 2 мільярди детальніше можна ознайомитися у статті «Крах піраміди «Укрбуд»: ні Шулявськго моста, ні роддому, ні парку».  Чи візьмуть верх над національними інтересами апетити афериста
Ситуація знову заходить в «глухий кут» і тендер знову може бути зірваний. Нагадаємо, що перший тендер, оголошений у липні 2020 року, теж оскаржували в АМКУ. Він попадає під відміну, бо жодну фірму не допустили до торгів. Раніше згадувана ТОВ «Ютем-Інжиніринг» довело через АМКУ, що його відхилили неправомірно, проте необхідно щонайменше два допущені учасники, щоб така процедура відбулась.
Відомо, що Остап Шипайло погрожує керівництву ДАЗВ своїми зв’язками з міністром захисту довкілля та природніх ресурсів Романом Абрамовський. Міністр, зі слів Шипайла, запевнив, що звільнить очільників відомства, якщо вони не підпишуть контракт з «АіК». Фактично за аналогічну «провину» поплатилося попереднє керівництво відомства.
Спорудження стратегічно важливого для України об’єкту на якому наполягає РНБОУ та особисто Президент  фактично стало заручником одного нововиявленого афериста з партії «Слуга народу». Очевидно, що суми «відкатів» за які бореться Шипайло унеможливлюють будівництво сховища. Це високотехнологічні складні роботи зі значною затратною частиною. І ця умова в 15% (близько 580 млн.) свідчить про те, що консорціум «АіК» і не збирається споруджувати об’єкт, а всього-на-всього можуть бути розкрадені авансові кошти. І на тому проект закриється.
Слідкуємо за розвитком подій і особливо початку аукціону 15 квітня.

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Цистерна MAGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Технічний стан
Ціна: 35000$
Купити
Перейти ВВЕРХ