РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 40000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 40000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 43000$
Купити

Найцікавіше

BOGUSLAV гарантує клієнтам роботу самохідних обприскувачів без простоїв

Про це розповів сервісний інженер компанії BOGUSLAV Сергій Рогоман.

«Компанія піклується про своїх клієнтів, підтримуючи з ними постійний зв’язок і враховуючи всі зауваження та побажання. Особливо це стосується високотехнологічної самохідної техніки нашого виробництва. Ми розуміємо, що в полі дорога кожна хвилина і тому, за умовами договору, гарантуємо клієнту, що необхідні заплановані ним роботи будуть виконані у необхідний термін. У випадку виходу обприскувача з ладу, навіть якщо техніку «на місці» відремонтувати неможливо, ми зобов’язуємося надати підмінну машину (причіпний або самохідний обприскувач згідно вимог та задач клієнта) для забезпечення закриття поставлених задач і цілей», — зазначає Сергій Рогоман. 

N.B. Самохідні обприскувачі: спеціальні умови сервісної підтримки від компанії BOGUSLAV

За словами керівника сервісної служби BOGUSLAV Романа Кагарлика, гарантійний термін експлуатації самохідних обприскувачів компанії становить 24 місяці з дня підписання акту прийому-передачі при наробітку, який не перевищує 2000 м/г. Також власник будь-якого самохідного BOGUSLAVa отримує 36 місяців сервісної підтримки згідно стандартних умов та системи сервісу виробника.

Гарантійне післяпродажне обслуговування, що здійснюється за рахунок виробника, передбачає комплектацію обприскувача за бажанням клієнта додатковим функціоналом та обов’язкове налагодження роботи цього функціоналу.

Особливу увагу спеціалісти компанії приділяють навчанню персоналу, який буде обслуговувати техніку в господарстві, особливостям її експлуатації. Оператори проходять курс навчання, після закінчення якого здають екзамен як із теоретичної частини, так і з практичної роботи з технікою та управління всіма функціями.

Обов’язковим є здійснення пуску (налагодження і тестування усіх систем) обприскувача у виробничих умовах клієнта  

Сергій Рогоман зазначає, що за умовами програми Гарантованої сервісної підтримки спеціалісти ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка» під час виїзду до клієнта проводять дефектування, виконання гарантійних ремонтних робіт та ТО безкоштовно.

Обприскувачі в період гарантійного терміну експлуатації знаходяться під постійним контролем системи телеметрії, і виробник контролює роботу техніки та вузлів у реальному часі. Впровадження системи телеметрії дає змогу закрити спірні питання у випадку виходу агрегату з ладу.

Також шляхом укладання окремої угоди виробник може забезпечити післягарантійний сервіс та продаж запасних частин споживачу.

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Технічний стан
Ціна: 45000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Технічний стан
Ціна: 32000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Технічний стан
Ціна: 35000$
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити
Перейти ВВЕРХ