РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Ціна: 15000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити

Найцікавіше

Визначено дрони-обприскувачі з найвищим рівнем продуктивності

Про це повідомляє компанія DroneUA, команда якої довела практичну ефективність дронів-обприскувачів XAG, зафіксувавши найвищий рівень продуктивності безпілотників на ринку. 

У рамках співробітництва з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» DroneUA провела практичну демонстрацію використання дронів-обприскувачів XAG на полях холдингу «Агро-Регіон». 

Особливістю випробування стало те, що дрони керувалися одним оператором з двома сторонніми спостерігачами. Пілот одночасно управляв трьома безпілотниками для внесення засобів захисту рослин.

«У рамках практичної демонстрації наше завдання було показати й зафіксувати ефективність роботи дронів-обприскувачів у реальних умовах з оцінкою результату й відслідковуванням усіх етапів роботи в полі. Ми втомилися боротися з упередженнями, що безпілотники не можуть обробити достатньо великі площі за короткий проміжок часу, тому захотіли повністю довести зворотне. 

Перед нами стояла глобальна задача показати практичну ефективність дронів, що може створити повноцінну конкуренцію класичним причіпним або самохідним обприскувачам. Нам треба було довести істинну ефективність дронів у польових умовах — і ми впоралися з цим завданням», — зазначає співзасновник DroneUA Валерій Яковенко. 

Під час демонстрації обладнання XAG обробило поле площею 43 га. Час обробки склав лише 53 хвилини. Загальна площа, яку обробив кожен дрон окремо, становить близько 14,3 га, або 16,22 га/годину. Було зафіксовано не тільки рекордні показники з продуктивності дронів-обприскувачів в Україні, а й їхню відповідність задекларованій продуктивності (до 18 га за годину).

Використання дронів, особливо в режимі польоту роєм, коли один оператор керує відразу кількома дронами, дозволило значно підвищити продуктивність безпілотників і довело їхню конкурентоздатність у порівнянні з іншими способами внесення. 

«43 га за 53 хвилини — це дуже сильна продуктивність. Навіть вражаюча! При тому, що всім процесом керував лише один оператор. Я ніколи не оцінював дрони як промисловий інструмент для обприскування, але після цього випробування вектори розмірковування щодо внесення ЗЗР сильно змінилися. Тепер будем серйозно дивитися в бік дронів-обприскувачів» — коментує операційний директор «Агро-Регіону» Володимир Кравцов. 

Проведення подібних практичних демонстрацій докорінно змінює сприйняття ринку стосовно нових технологій. Практичне застосування довело, що дрони-обприскувачі XAG є повноцінними гравцями на українських полях і вже зараз створюють суттєву конкуренцію класичним методам обприскування. Жоден виробник дронів не може похвалитися результатами, які показали безпілотники XAG. 

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Технічний стан
Ціна: 40000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Технічний стан
Ціна: 32000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити
Перейти ВВЕРХ