РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна MAGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Ціна: 15000$
Купити

Найцікавіше

Акціонери «Броварського заводу пластмас» протестували проти рейдерських атак з боку проросійськи олігарха Поліщука

Понад 150 акціонерів ПрАТ «Броварський завод пластмас», а також представники громадських рухів «Захист прав міноритарних інвесторів» і «Підприємці Броварів» вийшли на акцію протесту проти спроби рейдерського захоплення підприємства. Акцію організували біля БЦ Gulliver в Києві.
За словами протестувальників, Броварський завод планує захопити проросійський олігарх, тісно пов’язаний з представниками місцевої влади.
«До нашого організації в Броварах звернулися представники трудового колективу заводу, стурбовані ситуацією, що виникла в місті. За їх словами, група осіб шляхом «договорняків» з місцевою владою планує захопити підприємство. Ми змушені були відреагувати і повідомити про це правоохоронним органам і представникам чинної влади », – повідомив активіст ВГО« Стоп корупції ».
Обурення акціонерів викликало і те, що рейдери нібито хочуть знести цей майновий комплекс для звільнення території під майбутнє будівництво.
«У структурі акціонерів« Броварського заводу пластмас », яких налічується більше 6000, також є іноземний інвестор. Ми дуже боїмося посягань. Будемо вдячні всім, хто зверне увагу на це, тому що це наші робочі місця, у нас є акції цього підприємства. Підприємство працює, і воно важливе для міста. Адже «Броварський завод пластмас» є одним з найбільших платників податків в Броварах », – зазначив один з акціонерів.
Цікаво, що на самому підприємстві не знають, хто організував антирейдерську акцію.
«Ми не знаємо, хто організовує ці мітинги, і які цілі ці люди переслідують. У заводу 6000 акціонерів, значна частина з яких – колишні працівники підприємства, пенсіонери. І мені дуже шкода, що їм доводиться виходити на вулицю, щоб відстоювати свої права », – зазначив Валерій Рудь, керівник« Броварського заводу пластмас».
У свою чергу, Валерій Клочок, відомий політичний і економічний експерт Growford інституту, який відстежує питання рейдерства в Україні, пояснив, чому акція протесту проходила саме під БЦ Gulliver.
«Виявляється, біля БЦ страйкують бо, контролює це підприємство якийсь Віктор Поліщук (проросійський підприємець, власник великого бізнесу в сферах рітейла і нерухомості. – Ред.). А власниця БЦ – його дружина (Лілія Жвава, керує БЦ Gulliver. – Ред.) », – зазначив він, виступаючи на Телеканалі Прямий на ТV-шоу, присвяченому підсумкам прес-конференції Президента України Володимира Зеленського, в день проведення якої відбувся мітинг.
При цьому експерт звернув увагу, що, згідно із заявами Президента України, в нашій країні немає рейдерства. Але, чомусь, акціонери «Броварського заводу пластмас» протестували саме проти рейдерського захоплення.
«У нас прийнято вже два закону Верховною Радою, і це був звіт Президента, що нібито у нас рейдерства немає. Але відкриваєш Open Data Bot і бачиш, що рейдерство зростає з кожним днем, з кожним роком. У нас кримінальних справ плюс 100 за минулий рік », – підкреслив В. Клочок.Для довідки:«Броварський завод пластмас» вже багато років займає провідні позиції серед найбільших підприємств України в області переробки пластичних мас. Він був одним з небагатьох, хто випускав подібну продукцію у всьому Радянському Союзі.З 1966 до 1991 року завод був державним підприємством. Після чого змінив форму власності на ПрАТ «Броварський завод пластмас».На сьогоднішній день завод – єдиний в Україні виробник труб напірних з непластифікованого полівінілхлориду (НПВХ) для забезпечення питного водопостачання.

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Технічний стан
Ціна: 45000$
Купити

Трактор John Deere 8310R

Технічний стан
Ціна: 111700$
Купити

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Технічний стан
Ціна: 26000$
Купити

Цистерна MAGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити
Перейти ВВЕРХ