РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 43000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 40000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити

Найцікавіше

Епіцентр Агро зменшив частку високоолеінового соняшнику

Як говориться у повідомленні компанії, через зміну ринкових трендів «Епіцентр Агро» суттєво відкорегував структуру посівів соняшника.

«Три роки поспіль ми надавали перевагу високоолеїновому соняшнику, на який був високий попит на ринку з боку харчової промисловості. Проте, пандемія та локдаун суттєво вплинули на роботу ресторанів і фастфудів», — говорить керівник центрального офісу агрохолдингу та елеваторного напрямку «Епіцентр Агро» Світлана Нікітюк.

В результаті весною 2021 року компанія зменшила частку високоолеїнового насіння до 50% — до 28 тис. га.

«На темпах і тактиці весняної сівби позначилися кліматичні умови, температурний режим та опади —  посівна розпочалась із соняшнику кластичних гібридів та більш ранньостиглих холодностійких гібридів кукурудзи. При зростанні температури повітря і ґрунту перейшли на високоолеїнові гібриди соняшнику та гібриди кукурудзи з FAO 370-350.

Сівба ярих культур проведена підприємствах «Епіцентр Агро» в допустимо-оптимальні терміни. На всій площі під час посіву витриманий чіткий рівномірний режим розкладу насіння просапних культур, зокрема, розкладу насіння за диференційованого посіву кукурудзи», — наголосив заступник керівника агрохолдингу, директор з виробництва «Епіцентр Агро» Богдан Черемха.

Нішеві культури — гарбуз голонасінний, гречка та органічна соя займають 1230 га на Хмельниччині. Майже 800 га в сукупності відведено під крапельне зрошення посівів гібридів кукурудзи та соняшнику. Також для забезпечення потреб тваринницького напрямку агрохолдингу здійснена сівба кормової групи с/г культур на площі 2320 га.

За словами головного інженера агрохолдингу Олександра Березюка, цьоріч вперше майже на 40% площі під ярими культурами підприємства «Епіцентр Агро» застосували інноваційну технологічну розробку своїх фахівців — двофазне внесення рідких стартових комплексних та азотних добрив, яке проводилось за допомогою спеціально модернізованих задля цього сучасних посівних комплексів.

«Цей агротехнологічний підхід успішно пройшов виробниче випробування й апробацію — двофазний спосіб внесення рідких добрив має добру перспективу в майбутньому», — зазначив Богдан Черемха.

Загалом посів з одночасним внесенням рідких комплексних стартових добрив був здійснений на 92% сумарної площі соняшнику і кукурудзи.

«Сьогодні посіви всіх культур знаходяться в доброму стані: проводиться догляд за посівами озимої пшениці, озимого ріпаку та ярих культур — внесення засобів захисту рослин, мікроелементів, позакореневе підживлення тощо. У боротьбі із бур«янами ефективно спрацювала ґрунтова та гліфосатна група гербіцидів. Наразі підприємства агрохолдингу налаштовують техніку для міжрядного догляду за посівами просапних культур та дробного підживлення рідкими азотними добривами з урахуванням інноваційних складових», — додає Богдан Черемха.


Для довідки: «Епіцентр Агро» входить в топ-7 найбільших агрохолдингів в Україні та обробляє 160 тис. га на Вінниччині, Хмельниччині, Тернопільщині, Черкащині, Житомирщині та Київщині. До його складу входять тваринницькі комплекси, насіннєві заводи та елеватори загальною потужністю 1,5 млн тонн.

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Технічний стан
Ціна: 43000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Технічний стан
Ціна: 45000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Технічний стан
Ціна: 32000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити
Перейти ВВЕРХ