РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 40000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Ціна: 35000$
Купити

Найцікавіше

Тітушки під замовлення – Нацкорпус під виглядом патріотів кошмарить бізнес і політиків за гроші

Інтернет-видання Vesti.ua опублікувало прайс-лист на акції партії “Національний корпус”. Політична партія отримує десятки тисяч доларів за мітинги, дискредитацію політиків, акції з зеленкою і яйцями.
Про це йдеться в матеріалі ” За чим патріотизм? Як Нацкорпус за гроші кошмарить України “.“Нацкорпус” трансформувався з цивільного крила “Азова” в найману армію “тітушок”, яка охоче бере участь в проплачених акціях, кошмарить бізнес, рейдерить будмайданчики… Чоловіки міцної статури в “спортивках” і їх вірні “дружини” (представники “Національних дружин”) повинні були наводити жах на сепаратистів і колаборантів. Але на ділі кошмарить тих, на кого вкаже замовник”, – йдеться в матеріалі.
У різних регіонах України активісти “Нацкорпусу” проводять акції чи не щодня. Вони мітингували проти розкрадання “оборонки” Свинарчуками, “капітуляції” Зеленського, призначення Шкарлета міністром освіти, регулярно пікетують будівлі міських і обласних рад. “Виходить рівно стільки членів Нацкорпуса, скільки необхідно для фото – прийшли, розгорнули плакати, сфотографувалися, розійшлися. Як правило, година такої “роботи” коштує від 50 гривень”, – написали “Вести”.
Улюблена тема “Нацкорпуса” і “Нацдружин” – будівельний бізнес. Активісти блокують будівництва незалежно від того, чи законно ведуться роботи чи ні. У кращому випадку вони мітингують під будівлями судів або самовільно розбирають конструкції, як це було на пляжі в Одесі. У гіршому випадку влаштовують те, що сталося на столичних Осокорках – палили будівельну техніку, зносили паркани, били звичайних сторожів і будівельників, вивозили з території будматеріали.
Але все ж основна спеціалізація цих парамілітарних угруповань – політичні акції. “Нацкорпус атакує не тільки проросійські, а й патріотичні сили. Це взагалі не питання політичних переконань. Тут вирішують тільки гроші. Telegram-канал “Легітимний” опублікував прайс на послуги “Нацкорпуса”. Найбільшим попитом користуються послуги нападу на опонентів або на свій же офіс – щоб стати “жертвами” націоналістів і отримати визнання аудиторії, яких позицію правих не поділяє”, – написало видання.
Зокрема, напад на офіс політичної партії коштує від 10 тис. Доларів США. Ціна залежить від наповнення акції, часу і самого шоу. Закидати політика яйцями, борошном або облити зеленкою – від 5 тис. доларів в залежності від статусу жертви. Блокування офісу партії – 1 тис. доларів на годину з можливістю продовження. Зруйнувати офіс або спалити від 15 тис. Доларів, побити чи зганьбити “ціль” – від 8 тис. доларів, підпалити автомобіль або пошкодити інше майно – від 3 тис. доларів.“У масовій свідомості зусиллями “Нацкорпусу” і Ко намалювалася колоритна картинка – якщо патріот, значить або шаровари, або агресивні гопники, які можуть напасти, побити чи захопити приватну власність, тільки тому що їм за це заплатили. З такими підходами і кремлівської пропаганди не потрібно: все зробили самі “, – йдеться в матеріалі.

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Технічний стан
Ціна: 32000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Технічний стан
Ціна: 43000$
Купити

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити
Перейти ВВЕРХ